// جمعه, ۳۰ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۵۲

مشخص شدن تاریخ انتشار بازی PUBG: New State

سازندگان PUBG: New State با انتشار تریلر هنگام عرضه اعلام کرده‌اند که این بازی بتل رویال موبایلی تا چند هفته دیگر منتشر خواهد شد.

براساس جدیدترین اخبار دنیای بازی، PUBG Studios با انتشار تریلر هنگام عرضه‌ی PUBG: New State از تاریخ انتشار این بازی پرده برداشته است (تریلر هنگام عرضه‌ی بازی را می‌توانید در یوتیوب تماشا کنید). PUBG: New State در تاریخ ۱۱ نوامبر (۲۰ آبان) و در بیش از ۲۰۰ کشور جهان برای اندروید و iOS منتشر خواهد شد. قبل از آن اما قرار است یک تست فنی در تاریخ ۲۹ و ۳۰ اکتبر (۷ و ۸ آبان) برای بازی برگزار شود. البته تنها کاربران ۲۸ کشور در شمال‌شرق آسیا، جنوب‌شرق آسیا، خاورمیانه و اروپا قادر به تجربه‌ی تست فنی PUBG: New State خواهند بود.

PUBG: New State که همانند برادر بزرگ‌تر خود یک بازی بتل رویال است، بازیکنان را به نسخه‌ای خیالی از سال ۲۰۵۱ می‌برد. طبق گفته‌های سازندگان، این بازی بتل رویال «از جدیدترین فناوری رندرینگ و سیستم گان‌پلی بهره می‌برد که با نمونه‌ای که در نسخه‌ی پی سی بازی اصلی PUBG به کار رفته است، برابری می‌کند. پابجی نیو استیت همچنین دارای یک فروشگاه درون بازی برای خرید پهپاد (Drone)، سیستم شخصی‌سازی سلاح و چهار نقشه است که یکی از آن‌ها نقشه‌ی آینده‌نگرانه‌ی Troi و دیگری Erangel، نقشه‌ی قدیمی پابجی اصلی است.

گیم‌پلی بازی PUBG: New State

PUBG Studios اعلام کرده است پس از عرضه‌ی PUBG: New State قرار است به‌خوبی از بازی پشتیبانی کند و این پشتیبانی شامل «محتوای جدید، بهبود گیم‌پلی بازی و مواردی دیگری می‌شود که به‌صورت فصلی به بازی اضافه می‌شوند و هدف‌شان ارائه‌ی تجربه‌ای سرگرم‌کننده و ایجاد توازن در گیم‌پلی است.» علاوه‌براین، استودیوی پابجی و KRAFTON، شرکت مادر این استودیو قصد دارند اقداماتی را برعلیه بازیکنان متقلب به اجرا بگذارند و هرکسی را که از «نرم‌افزارهای غیرمجاز، امولاتورها و کیبورد و ماوس» در PUBG: New State استفاده می‌کند، بن کنند؛ همچنین «موارد هک و تقلب را به‌سرعت تشخیص داده و خنثی کنند تا جلوی متقلبان و کسانی را که می‌خواهند به کدهای منبع بازی دسترسی پیدا کنند، بگیرند.»

افزون‌براین، KRAFTON اعلام کرده است تعداد کسانی که برای پیش‌خرید PUBG: New State ثبت‌نام کرده‌اند، از مرز ۵۰ میلیون نفر فراتر رفته است. البته آن‌ها درکنار پابجی نیو استیت، همچنان به پشتیبانی از بازی اصلی پابجی و ساخت PUBG 2.0 و PUBG Mobile 2.0 ادامه می‌دهند. تازه این تمام بازی‌های مرتبط با پابجی نیست؛ چراکه The Callisto Protocol نیز در دست ساخت قرار دارد که ظاهرا وقایع آن در نسخه‌ی ۳۰۰ سال بعد دنیای پابجی جریان دارد.

نظر شما کاربران زومجی درباره‌ی PUBG: New State چیست؟ باتوجه‌به تریلرها و اطلاعاتی که تاکنون از بازی منتشر شده است، به تجربه‌ی آن تمایل دارید؟ نظرات خود را با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.


منبع Gaming Bolt
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده