// جمعه, ۳۰ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۱۴

اعلام زمان پخش قسمت جدید برنامه State of Play

سونی به شکل ناگهانی اعلام کرد که تنها چند روز تا پخش قسمت جدید برنامه State of Play باقی مانده است که در آن چند تریلر تازه را خواهیم دید.

پلی استیشن هر چند وقت یک بار سراغ پخش یک قسمت جدید از برنامه ویدیویی State of Play می‌رود. حالا می‌دانیم که راس ساعت ۰۰:۳۰ بامداد روز پنج‌شنبه می‌توانیم مشغول تماشای State of Play جدید سونی شویم. در این رویداد شاهد نمایش‌های جدید چند بازی از قبل معرفی‌شده و تعداد اندکی رونمایی از سوی استودیوهای بازی‌سازی ترد پارتی (غیر اختصاصی) خواهیم بود. پس انتظار مواجهه با بازی‌های انحصاری ساخته‌شده توسط استودیوهای فرست پارتی (اختصاصی/انحصاری) سونی را نداشته باشید.

تماشای State of Play جدید حدودا ۲۰ دقیقه زمان می‌برد. سونی از این برنامه‌ی ویدیویی اینترنتی گاهی برای نمایش مفصل یک بازی اختصاصی مثل Ratchet & Clank: Rift Apart استفاده می‌کند و گاهی هم به نمایش تریلرهای چند بازی پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 به شکل پیاپی می‌پردازد.

استیت آو پلی ماه اکتبر سال ۲۰۲۱ میلادی سونی

شما می‌توانید از راس ساعت اعلام‌شده مشغول دیدن این قسمت از State of Play در کانال یوتیوب پلی استیشن یا کانال توئیچ پلی استیشن شوید. راستی به اشتراک‌گذاری این ویدیو در یوتیوب و توئیچ می‌تواند هشدار کپی‌رایت را به همراه داشته باشد. زیرا به‌گفته‌ی سونی برخی از شرکت‌های حاضر در برنامه برای تریلر بازی خود از موسیقی‌های لایسنس‌شده‌ای بهره برده‌اند که پلی استیشن هیچ کنترلی روی حق استفاده از آن‌ها ندارد.


منبع PS Blog
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده