// جمعه, ۲۳ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۵۵

رایگان شدن مستر چیف کالکشن و دو بازی دیگر برای کاربران ایکس باکس لایو گلد

سه بازی Halo: Master Chief Collection ،‌Borderlands 3 و Dirt 5 به‌صورت رایگان برای دارندگان سرویس ایکس باکس لایو گلد و ایکس باکس گیم پس آلتیمیت تا روز دوشنبه در دسترس خواهد بود.

کاربرانی که دارای اشتراک ایکس باکس لایو گلد و ایکس باکس گیم پس آلتیمیت هستند، می‌توانند سه بازی را به‌صورت رایگان طی مدتی محدود تا صبح روز دوشنبه تجربه کنند. این سه بازی Halo: The Master Chief Collection ،‌Borderlands 3 و Dirt 5 هستند که هر کدام نیز در تخفیف آخر هفته‌ی فروشگاه، تخفیف خوبی خورده‌اند. اگر شما این بازی‌ها را خریداری کنید می‌توانید پس از پایان بازه‌ی زمانی تجربه‌ی رایگان این سه بازی، با حفظ پیشرفت خود آن‌ها را ادامه دهید.

بازی Dirt 5

بازی Halo: The Master Chief Collection در حال حاضر فصل ۸ خود را سپری می‌کند و این آپدیت آخرین به‌روزرسانی این مجموعه برای سال ۲۰۲۱ است. شما می‌توانید به ۱۰۰ Tier جدید فصلی، محتویات جدید مانند زره‌های مختلف، یک نقشه جدید Matchmaking و آیتم‌های قابل جمع‌آوری در بخش داستانی بازی Halo 3 دسترسی داشته باشید. بازی Halo: The Master Chief Collection با میزان ۵۰ درصد تخفیف با قیمت ۲۰ دلار در دسترس است. همچنین بازی‌های Halo: Reach و Halo 3: ODST هر دو با میزان ۵۰ درصد تخفیف در دسترس هستند و به ترتیب با قیمت ۵ دلار و ۲.۵۰ دلار قابل خرید هستند.

بازی Borderlands 3 هم‌اکنون با تخفیف ۶۷ درصد با قیمت ۱۹.۸۰ دلار در دسترس است. شما همچنین می‌توانید Season Pass ۱ را با تخفیف ۶۷ درصد با قیمت ۱۶.۵۰ دلار و Season Pass ۲ را با تخفیف ۳۵ درصد با قیمت ۱۹.۴۹ دلار دریافت کنید. نسخه Super Deluxe این بازی نیز در حال حاضر میزان ۵۵ درصد تخفیف دارد و ۳۶ دلار خواهد بود.

این آخر هفته در بازی بوردرلندز 2، چالش‌های Maurice's Community Carnage آغاز می‌شود که بازیکنان باید مجموعه‌ای از وظایف را برای رسیدن به اهدافی جمعی انجام دهند. روز پنج‌شنبه اولین رویداد از چهار رویداد این چالش شروع می‌شود و شما برای شرکت در این چالش فقط باید هدف‌های مشخص شده درون بازی را در هر هفته دنبال کنید. به‌طور کلی بازیکنان با تکمیل این چالش‌ها در باز کردن اسکین‌های جدید برای کل جامعه‌ی بازیکنان شرکت ‌می‌کنند.

کاراکتر بازی Borderlands 3

بازی Dirt 5 از استودیو Codemasters آخر هفته با میزان ۷۰ درصد تخفیف با قیمت ۱۸ دلار در دسترس است. شما می‌توانید به‌جای خرید نسخه‌ی استاندارد، نسخه‌ی Year One Edition این بازی را با میزان ۷۰ درصد تخفیف و قیمت ۲۴ دلار خریداری کنید. در طی زمان تجربه‌ی رایگان این بازی، شما به کل بخش‌های بازی از جمله یک حالت شغلی که شامل تروی بیکر و نولان نورث می‌شود، زمین بازی Arena Creator، بازی آنلاین، بازی‌های چند نفره و بخش‌های دیگر بازی دسترسی خواهید داشت.

دارندگان سرویس ایکس باکس لایو گلد و ایکس باکس گیم پس آلتیمیت می‌توانند هر یک از این سه بازی را به‌صورت رایگان تا ساعت ۱۰:۳۰ صبح دوشنبه ۲۶ مهر ماه تجربه کنید.


منبع vg247
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده