// یکشنبه, ۴ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۵۸

واکنش منتقدین به بازی Sable

بازی Sable سه روز پیش برای کامپیوتر و پلتفرم ایکس باکس عرضه شد و توانست بازخوردهای خوبی را کسب کند.

Sable در سال ۲۰۱۸ و رویداد پی‌سی گیمینگ شو معرفی شد. محصولی که تا به امروز دوبار تأخیر خورد و بالاخره سه روز پیش روانه بازار شد. Sable یک بازی ماجراجویی با المان‌های پلتفرمینگ و پازل است که داستان آن توسط کاربر پیش می‌رود. به‌عبارتی با گشت‌وگذار در جهان بازی و کشف کردن موارد جدید، می‌توانید داستان بازی را پیش ببرید.

نکته جالب در مورد Sable این است که هیچ سیستم مبارزاتی برای بازی درنظر گرفته نشده و حل کردن معما و گشت‌و‌گذار در جهان بازی، تنها مکانیسم‌هایی است که تیم سازنده برای Sable درنظر گرفته است. با عرضه شدن Sable، میانگین امتیازات این بازی هم در دسترس قرار گرفت که خبر از یک بازی خوب را می‌دهد.

در ادامه نگاهی به نظرات بعضی از منتقدان بازی Sable خواهیم بود و می‌توانید نظرات خود را هم با ما در میان بگذارید.

Sable

  • سازنده: Shedworks
  • ناشر: Raw Fury
  • سبک: ماجراجویی
  • پلتفرم: کامپیوتر، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس | ایکس باکس سری اس

شخصیت اصلی بازی Sable در بیابان

پی‌‌سی گیمر: ۹۳ از ۱۰۰

سفر تنها و بی‌ریای Sable برای شناخت خود چیزی است که تا مدت‌ها آن را در یاد خواهم داشت.

گیم اینفورمر: ۸۸ از ۱۰۰

Sable به همان شکل که آغاز شد، به اتمام رسید؛ درخانه و درکنار خانواده. داستان بازی و پایان آن فقط به آخرین انتخاب شما مربوط نمی‌شود و احتمالا بازیکنان در مسیر بازی انتخاب‌های اشتباه دیگری هم داشته باشند. بااین‌حال من این پایان را مناسب یک بازی بر پایه اکتشافات می‌دانم. برای آن دسته از کاربرانی که علاقه‌مند به گشت‌وگذار هستند، Sable انتخاب بسیار خوبی است. تمامی المان‌های بازی نظیر گرافیک زیبا، سیستم نقل مکان خوب و داستانی که توسط بازیکن پیش می‌رود، مواردی هستند هستند که به خوبی درکنار یکدیگر کار کرده و سبب شدن تا من در جهان بازی غرق شوم.

گیمزرادار: ۸۰ از ۱۰۰

Sable یک بازی زیبا است و داستان‌سرایی مطلوبی هم دارد. همچنین خواسته ذاتی کاربر برای گشت‌وگذار را هم در خود جای داده است؛ مثل بعضی از بازی‌های جهان باز دیگر که این ویژگی را در خود جای داده‌اند.

آی‌جی‌ان: ۷۰ از ۱۰۰

Sable محصولی بسیار زیبا و مینیمال است که در مشکلات فنی و پازل‌های نامطلوب غرق شده است.

توئین‌فینیت: ۶۰ از ۱۰۰

پیام اصلی بازی حسابی من را تحت تاثیر قرار داد، اما عدم تنوع در گیم‌پلی بازی، چیزی است که باعث شد بازی را تا مدت زمان بیشتری تجربه نکنم. اگر علاقه‌مند به بازی‌هایی هستید که به شما حس و حال آرامش بخشی دهند و مشکلات فنی حل نشده تا زمان تجربه بازی، روی تجربه شما تأثیرگذار نباشند، Sable گزینه مناسبی است. من نمی‌توانم حس و حال پتانسیل گمشده داخل بازی را نادیده بگیرم.


اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده