// دوشنبه, ۲۹ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰۹

واکنش منتقدان به بازی Lost Judgment

مدتی پیش میانگین نمرات بازی Lost Judgment مشخص شد و شاهد امتیازهای مثبتی از سوی منتقدان بودیم.

سال ۲۰۱۸ بود که بازی Judgment روانه بازار شد. یک اسپین آف از جهان یاکوزا که در جریان آن بازیکنان هدایت یک کارآگاه به نام یاگامی را برعهده گرفتند. باوجود عوض شدن ساختار گیم‌پلی مجموعه Yakuza در نسخه Like A Dragon، کاربران نگران این بودند که Lost Judgment هم تغییراتی از این حیث داشته باشد.

این در حالی است که Lost Judgment همچنان یک بازی Brawler است و این بار با یک داستان احساسی‌تر نسبت به گذشته روبه‌رو هستیم. همچنین تیم سازنده اعلام کرده که در این نسخه شاهد بهبودهایی در زمینه گیم‌پلی و ساختار کارآگاهی بازی خواهیم بود. مینی گیم‌ها، مأموریت‌های فرعی و مراحل مخفی‌کاری از دیگر ویژگی‌هایی هستند که در Lost Judgment شاهد آن‌ها خواهیم بود.

بازی Lost Judgment فردا ۳۰ شهریور ماه روانه بازار می‌شود، اما میانگین امتیازات آن از چند روز پیش در دسترس قرار گرفت و با یک محصول خوب و سرگرم کننده طرف هستیم. در ادامه می‌توانید نظرات بعضی از منتقدان بازی Lost Judgment را در زومجی مطالعه و نظرات خود را هم با ما در میان بگذارید.

Lost Judgment

  • سازنده: Ryu Ga Gotoku
  • ناشر: سگا
  • سبک: اکشن ماجراجویی
  • پلتفرم: پلی استیشن 4، ایکس باکس وان، پلی استیشن 5، ایکس باکس سری ایکس | ایکس باکس سری اس

مبارزه اغراق آمیز دو مرد ژاپنی با هم در بازی Lost Judgment شرکت سگا

هاردکور گیمر: ۹۰ از ۱۰۰

آن دسته از کاربرانی که نگران تغییر مسیر سری یاکوزا در سال گذشته بودند، خیال‌شان از نحوه اجرا و کیفیت Lost Judgment از داستان گرفته تا گیم‌پلی استادانه آن راحت باشد.

دیستراکتوید: ۸۰ از ۱۰۰

Judgment باتوجه‌به ساختار خود شاید سلیقه‌های زیادی را پوشش داده باشد، اما دنباله آن باعث شده تا بعضی از تلخی‌های نسخه پیشین کمتر شود.

گیمزرادار: ۸۰ از ۱۰۰

Lost Judgment به‌واسطه‌ی کارهای کارآگاهی بهتر، مأموریت‌های جانبی بهتر و مبارزات سریع‌تر، یک نسخه مشابه به قبل نیست.

گیم اینفورمر: ۷۳ از ۱۰۰

لغزش‌های Lost Judgment در طول بازی بهبود پیدا نمی‌کند. بااین‌حال داستان و گیم‌پلی بازی دوست‌داشتنی است، اما مشکلات آن به قدری است که نتوان آن‌ها را نادیده گرفت. آن هم زمانی‌که مشکلات بازی حاصل وظیفه‌نشناسی و آشفته بودن محصول باشد.

گیم اسپات: ۷۰ از ۱۰۰

Lost Judgment به‌جای اعمال تغییرات درست روی مکانیسم‌های بخش کارآگاهی بازی و درگیرکننده‌تر جلوه دادن این بخش، بعضی از المان‌های خسته کننده طراحی های نسخه پیشین را بهبود بخشیده است. ازاین‌رو، موارد ذکر شده ناامید کننده هستند که این نسخه درمقایسه با سری یاکوزا، نمی‌تواند پایبند به مواردی باشد که Judgment را منحصر‌به‌فرد کرده بود. داستان بازی با شخصیت‌های داستانی خود جذاب بوده و حجم و جزئیات به‌نمایش درآمده در این بخش شما را شگفت‌زده می‌کند. بااین‌حال همچنان مبارزات با ارازل و اوباش خیابانی در این بازی سرگرم کننده است. بااین‌تفاسیر نمی‌توان احساس ناامیدی نداشت و اینکه بازی از قالب و ساختاری که یاکوزا ارائه داده، حس و حال یک رهگذر را به شما می‌دهد. اگر این آخرین نسخه‌ای است که هدایت یاگامی و تیم او را برعهده می‌گیریم، باید شاهد نسخه‌ای بودیم که بتوان آن را گرامی داشت. این وسط همیشه احساس غر زدن به بازی را دارید که چرا این فرصت برای تبدیل کردن Lost Judgment به یک بازی خاص و منحصربه‌فرد از دست رفته است.


اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده