نویسنده: مهدی اسدی
// جمعه, ۲۶ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۲۰

مشخصات سیستم مورد نیاز eFootball ، بازی فوتبال جدید کونامی

کونامی با انتشار مشخصات سیستم مورد نیاز برای اجرای بازی فوتبال جدید این شرکت که با نام eFootball شناخته می‌شود، به استقبال زمان عرضه این بازی در مهرماه رفته است.

کونامی قرار است اوایل مهرماه امسال، مجموعه‌ی شبیه‌ساز بازی فوتبال خود که پیش از این با نام PES یا Pro Evolution Soccer شناخته می‌شد را مجدداً بازطراحی کرده و این بار در قالب یک بازی رایگان (free-to-play) و با مدل سرویس آنلاین با نام eFootball عرضه کند. این بازی در ابتدای عرضه از نظر حجم محتوای ارائه شده بسیار سبک و ساده به نظر می‌رسد، اما قرار است رفته رفته محتوای تکمیلی خود را در قالب بسته‌های الحاقی پولی دریافت کند. حالا در جدیدترین اخبار مرتبط با این بازی، مشخصات سیستم مورد نیاز برای اجرای نسخه پی سی بازی اعلام شده است.

اگر در نظر دارید تا در زمان عرضه eFootball، این بازی را روی کامپیوتر شخصی خود امتحان کنید، به نظر به سیستم چندان قوی و سطح بالایی نیاز نخواهید داشت. صفحه استیم این بازی، مشخصات فنی مورد نیاز برای نصب eFootball روی کامپیوترهای شخصی کاربران را منتشر کرده که براین اساس شما حداقل به یک پردازنده Intel Core i5-2300 درکنار ۸ گیگابایت حافظه رم و یک کارت گرافیک GTX 660 Ti نیاز خواهید داشت. البته از پردازنده‌ی AMD FX-4350 و کارت گرافیک Radeon HD 7790 نیز به‌عنوان گزینه جایگزین نام برده شده است.

نیمار با ریش در بازی eFootball کونامی

اما اگر قصد دارید بازی جدید کونامی را با کیفیت پیشنهادی تجربه کنید، باید از یک پردازنده Intel Core i5-7600 یا AMD Ryzen 5 1600 درکنار ۸ گیگابایت حافظه رم و یکی از کارت گرافیک‌های GeForce GTX 1060 یا Radeon RX 590 استفاده کنید. سیستم‌های قوی‌تر، هیچ مشکلی با اجرای بازی در حداکثر کیفیت ممکن نخواهند داشت.

حداقل مشخصات مور نیاز

  • پردازنده: Intel Core i5-2300 یا AMD FX-4350
  • رم: ۸ گیگابایت
  • گرافیک: GeForce GTX 660 Ti یا Radeon HD 7790
  • حجم حافظه مورد نیاز: ۵۰ گیگابایت

 

سیستم پیشنهادی

  • پردازنده: Intel Core i5-7600 یا AMD Ryzen 5 1600
  • رم: ۸ گیگابایت
  • گرافیک: GeForce GTX 1060 یا Radeon RX 590
  • حجم حافظه مورد نیاز: ۵۰ گیگابایت

eFootball در تاریخ ۳۰ سپتامبر (۸ مهر) برای پی سی، پلی استیشن 5، ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس، PS4 و ایکس باکس وان منتشر خواهد شد. بعدها قرار است نسخه اندروید و iOS این بازی نیز در دسترس قرار بگیرد. در پایان نظرات خود را در اینباره با زومجی و سایر کاربران در میان بگذارید.


منبع gamingbolt
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده