// چهار شنبه, ۲۴ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۲۶

رونمایی از مدل مشکی هدست پالس 3D سونی

بسیاری از گیمرهای کنسول پلی استیشن 5 از هدست Pulse 3D استفاده کرده‌اند که پیش از این فقط در طرح سفید و مشکی عرضه شده بود. اما حالا مدل Midnight Black آن هم معرفی شد.

سونی هدست Pulse 3D را با رنگ سیاه/مشکی نیمه‌شب (Midnight Black) عرضه می‌کند. این هدست که قبلا فقط با طرح رنگ اصلی پلی استیشن 5 (ترکیب سفید و سیاه) عرضه شده بود، حالا با یک رنگ جدید به فروش می‌رسد؛ مانند دسته‌ی دوال‌سنس کنسول PS5 که در ابتدا فقط همان طرح اصلی را داشت و سپس با دو رنگ Midnight Black و قرمز کیهانی (Cosmic Red) هم به فروشگاه‌ها رفت.

هدست Pulse 3D به‌صورت وایرلس به پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 سونی وصل می‌شود. البته می‌توانید آن را با کابل به دوال‌شاک 4 و دوال‌سنس وصل کنید تا بدون نیاز به شارژ کردن از آن لذت ببرید. همچنین طبیعتا توانایی وصل کردن سیمی آن به دستگاه‌های دیگر مثل کامپیوتر شخصی خود را هم دارید.

دانلود ویدیو از آپارات

سونی در نسل ۹ با Tempest 3D AudioTech یا همان تمپست انجین کنسول PS5 به‌شدت روی افزایش کیفیت و جزئیات صدا تاکید داشته است. اما با اینکه انواع‌واقسام هدفون‌ها و هدست‌ها و حتی بلندگوهای تلویزیون از این تکنولوژی بهره می‌برند، آپدیت‌های مختلف نشان داده‌اند که اگر صاحب هدست Pulse 3D سونی باشید، طبیعتا سیستم نهایت هماهنگی را با آن دارد تا موفق به ارائه‌ی بهترین و غرق‌کننده‌ترین صدا برای شما شود. پس اگر علاقه‌مند به شخصی‌سازی بیشتر صدای سه‌بعدی بازی‌های ویدیویی نسل ۹ برای خود روی کنسول پلی استیشن 5 هستید، حالا می‌توانید هدست Pulse 3D را در دو طرح رنگی متفاوت خریداری کنید.


منبع PS Blog
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده