// یکشنبه, ۱۰ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۵۰

ساخته شدن بازی State of Decay 3 با آنرین انجین 5

استودیوی Undead Labs به‌تازگی یک آگهی استخدامی منتشر کرده که در آن به ساخت بازی State of Decay 3 با استفاده از موتور آنریل انجین 5 اشاره شده است.

آثاری چون BioShock 4 و Dragon Quest 12: The Flames Of Fate و چند بازی ترد پارتی بزرگ دیگر همگی با استفاده از موتور آنریل انجین 5 ساخته می‌شوند. در عین حال، چند استودیوی فرست پارتی اپیک گیمز نیز تایید کرده‌اند که برای ساخت بازی‌های‌شان از نسخه‌ی جدید آنریل انجین استفاده می‌کنند. همچنین در زیرمجموعه‌های مایکروسافت، سه استودیوی کوالیشن، نینجا تئوری و inXile Entertainment آنریل انجین 5 را برای ساخت بازی‌هایشان برگزیده‌اند. حال به‌نظر می‌رسد که یک استودیوی دیگر ایکس باکس قرار است به این جمع اضافه شود.

Klobrille، کاربر توییتر متوجه شده که استودیوی Undead Labs یک آگهی استخدامی برای سمت طراح صدا منتشر کرده که در آن نوشته شده است آن‌ها برای ساخت بازی State of Decay 3 از آنریل انجین 5 استفاده می‌کنند. یکی از مواردی که در بخش شرح مسئولیت‌های این آگهی نوشته شده، این است که فرد «با همکاری طراح فنی صدا باید صداها را با استفاده از سیستم بلوپرینت آنریل انجین 5 در بازی پیاده کند.»

سال پیش همین موقع‌ها بود که State of Decay 3 برای پلتفرم‌های ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس و پی سی تایید شد و آن زمان گفته شد که بازی در مرحله‌ی پیش‌تولید به سر می‌برد. البته با اینکه یک سال از آن زمان می‌گذرد؛ ولی به‌نظر می‌رسد که نسخه‌ی سوم State of Decay هنوز با انتشار چندسالی فاصله دارد.

نظر شما کاربران زومجی در این خصوص چیست؟ نظرات خود را در صورت تمایل با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.


منبع Gaming Bolt
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده