// چهار شنبه, ۳۰ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۱۸

مزایای پیش‌ خرید Deathloop در تریلر جدید این بازی

در تریلر جدید بازی دث‌لود مواردی مثل پوشش‌ها و سلاح‌‌های به‌خصوص که از مزایای پیش‌خرید این اثر هستند را تماشا می‌کنیم.

دث لوپ (Deathloop) ساخته‌ی جدید استودیو آرکین که تا مدتی در انحصار سونی و کنسول نسل نهمی‌اش یعنی پلی استیشن 5 است، به‌زودی منتشر می‌شود و هرچقدر که به موعد عرضه‌ی آن نزدیک می‌شویم، خبرها و تریلرهای بیشتری از این اثر مورد انتظار در دسترس دنبال‌کنندگانش قرار می‌گیرند.

به‌تازگی و در جریان آخرین اخبار بازی، یک تریلر جدید از Deathloop منتشر شده که مزایای پیش‌خرید این اثر را نمایش می‌دهد. افرادی که بازی دث‌لوپ را پیش‌خرید کرده باشند، برای هر دو کاراکتر جولیانا و کولت که طی تجربه‌ی اثر آن‌ها را کنترل خواهند کرد، یک‌سری آیتم به‌خصوص را به‌رایگان دریافت می‌کنند. مثلا شما اگر بازی را پیش‌خرید کرده باشید، یک سلاح سرد با طرح‌های خاص برای کاراکتر کلت و یک سری پوشش جدید و همچنین تفنگ‌های مخصوص برای کاراکتر جولیانا را به‌دست خواهید آورد؛ اسکین‌هایی خاص از جمله یک سری لباس با طرح کت‌وشلوارهای جذاب سری فیلم‌های جیمز باند که برای هر دو کاراکتر کلت و جولیانا در دسترس اشخاص پیش‌خریدکننده قرار می‌گیرد.

در ادامه از شما دعوت می‌کنیم تا برای آشنایی بیشتر با مزایای پیش‌خرید این اثر، تریلر جدید آن را تماشا کنید. بازی دث لوپ در تاریخ ۲۳ شهریور راهی پلی استیشن 5 و پی سی خواهد شد و به‌مدت یک سال در انحصار پلی استیشن خواهد بود.

دانلود از آپارات


منبع Gamingbolt

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده