نویسنده: مهرداد داودی
// چهار شنبه, ۲۳ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۰۱

انتشار تصاویری از نمونه های اولیه سلاح های بازی Halo

یکی از اعضای اصلی سری Halo تصاویری از نمونه‌های ابتدایی سلاح‌های این مجموعه بازی را منتشر کرده است.

مجموعه Halo (هیلو) در طول‌ سال‌های گذشته دچار تغییرات فراوانی شده است، تغییراتی بنیادین مانند تغییر کل استودیو سازنده بازی. در حال حاضر روز‌به‌روز به عرضه بازی Halo Infinite نزدیک‌تر می‌شویم و ماه نوامبر نیز با بیست سالگی عرضه اولین بازی مجموعه هیلو یعنی بازی Halo: Combat Evolved مصادف خواهد بود. حالا به‌تازگی مارکوس لتو، یکی از افراد مهم مجموعه هیلو، تصاویری از نمونه‌های قدیمی اسلحه‌های این بازی منتشر کرده است.

توسعه‌دهنده‌های پیشین دیگر هیلو اخیرا تصاویر مختلفی از گذشته‌ی این مجموعه منتشر کرده‌اند؛ و لتو با انتشار تصاویری در اکانت توییتر خود دست به یادآوری گذشته‌ای بسیار دور زده است. تصاویر منتشر شده توسط لتو مربوط‌به یکی از بیلد‌های سال ۲۰۰۰ هیلو است. او تصاویری از برخی اسلحه‌های بازی منتشر کرده، اسلحه‌هایی که هرگز به مجموعه هیلو راه پیدا نکردند و در مراحلی مانند طراحی و تست باقی ماندند. اسلحه‌هایی با نام‌های concussion gun و excavator و particle beam rifle و microwave gun.

در بسیاری از بازی‌ها اسلحه‌ها و آیتم‌هایی وجود دارند که بنابر دلایل گوناگون هیچگاه به بازی اصلی راه پیدا نمی‌کنند و شاید تا سال‌ها پس از انتشار بازی نیز کسی از این آیتم‌ها خبری نداشته باشد. انتشار تصاویر آیتم‌های این‌چنینی توسط بازی‌ساز‌ها می‌تواند برای بسیاری از بازیکنان جالب باشد، چراکه ایشان به این ترتیب می‌توانند به‌نوعی اطلاعات تازه‌ای درباره تاریخچه و گذشته‌ی بازی محبوب‌شان کسب کنند.

ویدیو منتشر شده از سلاح‌های قدیمی مجموعه هیلو را در زیر تماشا کنید:

دانلود از آپارات


منبع Gameinformer
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده