نویسنده: افشین پیروزی
// دوشنبه, ۷ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۲۸

ویژگی‌های نسخه سوییچ بازی Overwatch 2

با اعلام کارگردان فنی بازی Overwatch 2، نسخه سوییچ این ساخته بلیزارد محدودیت‌هایی در مقایسه با سایر نسخه‌ها خواهد داشت. 

شرکت بلیزارد در زمان رونمایی از بازی Overwatch 2، تایید کرد که این اثر برای کنسول نینتندو سوییچ هم منتشر خواهد شد. با این حال سوالی که شاید برای خیلی‌ها پیش بیاید، این است که آیا نسخه سوییچ بازی در مقایسه با سایر نسخه‌ها محدودیت‌هایی خواهد داشت؛ مخصوصا که به احتمال خیلی زیاد اورواچ ۲ از روز عرضه برای کنسول‌های نسل نهمی سونی و مایکروسافت هم در دسترس خواهد بود و تفاوت‌های سخت افزاری، وجود تفاوت بین نسخه‌ها را بدیهی می‌کند.

جان لافلو، کارگردان فنی بلیزارد، اخیرا در یک پرسش و پاسخ ردیتی، به این مساله پرداخته و توضیحاتی ارائه کرده است. به گفته لافلو، اورواچ ۲ کماکان برای عرضه روی سوییچ برنامه‌ریزی شده است اما این نسخه از بازی، یک سری محدودیت‌ها خواهد داشت. وی در ادامه صحبت‌هایش توضیح داد که بلیزارد، سعی دارد تا تمام ویژگی‌های گیم‌پلی بازی، در نسخه سوییچ آن هم در دسترس قرار بگیرند اما از حیث جنبه‌های بصری و گرافیکی، شاهد یک سری موارد محدود‌تر در این نسخه خواهیم بود.

وی در این مورد گفت: «پس از انتشار نسخه اول اورواچ، سخت‌افزار‌ها پیشرفت زیادی داشته‌اند و ما هم موتور اورواچ ۲ را با هدف ارائه جلوه‌های بصری بهتر به‌روز کرده‌ایم. تیم ما در تلاش است تا تمام پلتفرم‌ها، حتی در حالت PvE بازی بهترین تجربه ممکن را از آن داشته باشند. در این بین سوییچ چالش‌های خاص خودش را دارد و به همین دلیل هم محدودیت‌هایی خواهد داشت و یک سری از ویژگی‌های گرافیکی سطح بالا را در آن نخواهیم دید. هدف اصلی تیم در مورد این پلتفرم، این است که ابتدا مطمئن شویم تمام ویژگی‌های مربوط به گیم‌پلی در آن در دسترس باشند و پس از آن تا جایی که قدرت سخت‌افزاری اجازه بدهد، سایر ویژگی‌ها را به سوییچ بیاوریم.»


منبع Gamingbolt
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده