// چهار شنبه, ۱۹ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۵۴

اولین تریلر بازی Battlefield 2042 پخش شد

شرکت الکترونیک آرتز بالاخره به انتظار طرفدارهای بازی شوتر اول‌شخص معروف خود پایان داد و به ارائه‌ی نخستین تریلر و اطلاعات جدید از بازی بتلفیلد 2042 پرداخت.

اگر قصد تجربه‌ی بخش ۱۲۸ نفری بازی را دارید، باید به سراغ نسخه‌ی نسل ۹ بتلفیلد 2042 بروید

شرکت EA می‌گوید که بازی بتلفیلد 2042 در آینده‌ای نزدیک جریان دارد که در آن دنیا واقعا تغییر کرده است. آمریکا و روسیه پس از مدت‌ها جنگ غیرمستقیم بر سر منابع، در آستانه‌ی رفتن به سراغ نبرد رودررو قرار دارند. سربازهای زیادی در این نبردها آسیب دیدند و تجربه کسب کردند. این متخصص‌های جنگ دارای توانایی‌هایی هستند که آینده را شکل خواهد داد. نسخه‌ی استاندارد بازی بتلفیلد 2042 روی کنسول‌های نسل ۸ و کامپیوتر با قیمت ۶۰ دلار و روی کنسول‌های نسل ۹ با قیمت ۷۰ دلار عرضه می‌شود.

بازی شوتر جدید الکترونیک آرتز از هفت نقشه بهره می‌برد که ۱۲۸ بازیکن را در خود جا می‌دهند؛ از سئول تا مصر. البته نسخه نسل هشتمی بازی تنها تا ۶۴ بازیکن را پشتیبانی می‌کند. سازندگان می‌گویند که تجربه‌ی بازی Battlefield 2042 در هرکدام از این نقشه‌ها متفاوت با دیگری خواهد بود تا بازیکن‌ها با تنوع قابل قبولی روبه‌رو باشند. همچنین سلاح‌ها، گجت‌ها و لوازم نقلیه قابلیت شخصی‌سازی را دارند. بازی از چهار کلاس پشتیبانی می‌کند و مواردی همچون بلایای طبیعی در آن روی تجربه‌ی گیمر تاثیر می‌گذارند.

دانلود ویدیو از‌ آپارات

از یک سگ روباتیک تا قلابی که به لباس شما وصل می‌شود. گیمر روش‌های متفاوتی برای شکست دادن سایر گیمرها در بازی بتلفیلد 2042 خواهید داشت. بازی از حالت بتل‌رویال و بخش داستانی پشتیبانی نخواهد کرد. اما دو حالت رقابتی وجود دارند که به ترتیب یکی از آن‌ها Hazard Zone نامیده می‌شود و دیگری قرار است به ادعای سازندگان حکم نامه‌ای عاشقانه از سوی استودیو دایس لس‌آنجلس به طرفدارها پروپاقرص باشد.

تصویر گران ترین نسخه بازی بتلفیلد 2042 الکترونیک آرتز

هنوز بسیاری از اطلاعات راجع به بتلفیلد 2042 منتشر نشده‌اند و باید منتظر رونمایی اصلی بازی بود. اما می‌دانیم که در Hazard Zone به شکل گروهی مشغول مبارزه می‌شویم و با ریسک‌های بزرگی روبه‌رو خواهیم بود. حالت اصلی تجربه‌ی بازی بتلفیلد 2042 نیز All-Out Warfare نام دارد که شامل مدل‌های مختلف و آشنای تجربه‌ی چندنفره بازی Battlefield 2042 می‌شود.

به نظر می‌رسد که بازی بتلفیلد 2042 از کراس‌پلی پشتیبانی نمی‌کند. اصلا تفاوت‌های واضحی بین نسخه‌های نسل ۸ و نسل ۹ آن وجود دارند. مثلا همان‌طور که اشاره شد، کنسول‌های PS4 و Xbox One نهایتا شما را به نبردهایی ۶۴ نفری در نقشه‌های بزرگ می‌فرستند و نبردهای ۱۲۸ نفری مخصوص کامپیوترهای شخصی و کنسول‌های نسل ۹ هستند. راستی گیمرهای کامپیوتر می‌توانند بازی را از استیم، Origin و اپیک گیمز استور خریداری کنند.

بازی Battlefield 2042 در تاریخ ۲۲ اکتبر (۳۰ مهر) برای پلی استیشن 5، پلی استیشن 4، ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس، ایکس باکس وان و کامپیوترهای شخصی عرضه خواهد شد. همچنین ۱۳ ژوئن (۲۳ خرداد) در کنفرانس ایکس باکس در E3 2021 منتظر نمایش گیم‌پلی بازی بتلفیلد 2042 باشید. سپس در کنفرانس ماه ژوئیه شرکت الکترونیک آرتز، نوبت به نمایش مفصل بعدی خواهد رسید.


اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده