// شنبه, ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۲۶

علاقه بازیگر سیدی ادلر به ایفای نقش اصلی در بازی Red Dead Redemption 3

الکس مک‌کنا، بازیگر نقش سیدی ادلر در Red Dead Redemption 2 می‌گوید دوست دارد این کاراکتر نقش بسیار بزرگ‌تری در Red Dead Redemption 3 داشته باشد.

سیدی ادلر (Sadie Adler) یکی از کاراکترهای مهم بازی Red Dead Redemption 2 به شمار می‌رود. او زنی بود که در همان ابتدای بازی پس از کشته شدن شوهر گله‌دارش، بیوه می‌شود و بعد به گروه یاغی داچ وندرلیند می‌پیوندد و تا انتهای داستان به یکی از حرفه‌‌ای‌ترین هفت‌تیرکش‌های بازی تبدیل می‌شود. می‌دانیم که راک‌استار گیمز در طول سال‌های گذشته به‌طور عمده داستان شخصیت‌های مرد را در بازی‌هایش تعریف کرده است. بااین‌حال، خلق شخصیت چندبعدی سیدی ادلر در نسخه‌ی دوم رد دد ردمپشن نشان داد که این شرکت بازی‌سازی محبوب توانایی خوبی در پرداخت کاراکترهای مونث دارد.

حال الکس مک‌کنا، بازیگر نقش سیدی ادلر از این می‌گوید که مشتاق است بازی Red Dead Redemption 3 را تجربه کند. او در عین حال عنوان می‌کند که دوست دارد ادلر نقش پررنگ‌تری در داستان نسخه‌ی سوم داشته باشد. مک‌کنا درواقع از کاراکتر سیدی ادلر دفاع می‌کند و می‌گوید او مستحق است تا به پروتاگونیست بازی جدید رد دد ردمپشن تبدیل شود و اینکه سیدی ادلر یکی از جذاب‌ترین نقش‌هایی است که او در دوران بازیگری‌اش ایفا کرده است. باتوجه‌به اینکه ادلر در Red Dead Redemption 2 حضور قابل‌توجه‌ای دارد و این حضور مخصوصا در اواخر بازی پررنگ‌تر می‌شود، می‌توان تصور کرد او در سال‌های پس از وقایع نسخه دوم، گروه یاغیان خود را تشکیل داده و همین می‌تواند سرآغاز داستان نسخه‌ی سوم باشد.

Sadie Adler / سیدی ادلر در Red Dead Redemption 2

مک‌کنا اخیرا در کانال گیمینگ Dan Allen در یوتیوب حضور داشته و آن‌جا درباره‌ی ایفای نقش سیدی ادلر در طول پنج سال ساخت RDR2 صحبت می‌کند. او می‌گوید در این پنج سال او عاشق شخصیت سیدی ادلر شده و اینکه این کاراکتر همیشه «جای ویژه‌ای در قلب او» دارد. مراحل توسعه‌ی Red Dead Redemption 2 از سال ۲۰۱۳ شروع شد و تا ۲۰۱۸ به طول انجامید و مک‌کنا در این مدت هر چندوقت یک‌بار فراخوانده می‎‌شد تا نقش خود را در قالب کاراکتر ادلر تکمیل کند.

مک‌کنا توضیح می‌دهد: «اینکه بخشی از یک بازی باشی که مانند یک اثر هنری است و در نقش یک کاراکتر باحال بازی کنی، باعث افتخار است. ادلر شخصیت متکی به خود و فوق‌العاده‌ای دارد که همراه‌با مردان در جاده‌ها به پیش می‌راند و از خیلی از آن‌ها بهتر با دشمنان مبارزه می‌کند. این ویژگی‌ها خیلی باحال هستند؛ مخصوصا وقتی به دوره‌ی زمانی [که وقایع بازی در آن جریان دارد] توجه می‌کنید.»

پوستر کاراکتر Sadie Adler / سیدی ادلر از Red Dead Redemption 2

البته الکس مک‌کنا تنها فردی نیست که دوست دارد کاراکترش حضور مهمی در نسخه‌ی سوم Red Dead Redemption داشته باشد. راب وایتاف نیز از این می‌گوید که اگر راک‌استار گیمز تمایل داشته باشد دوباره به داستان شخصیت جان مارستون بپردازد، او حاضر است برای ایفای نقش این کاراکتر به Red Dead Redemption 3 برگردد. فارغ از اینکه پروتاگونیست بازی بعدی مجموعه Red Dead Redemption سیدی ادلر، جان مارستون، پسر مارستون یا یک کاراکتر به‌کلی جدید باشد، این را می‌دانیم که باتوجه‌به طولانی بودن فرایند توسعه‌ی بازی‌ها در راک‌استار، به این زودی‌ها چیزی از نسخه‌ی سوم نخواهیم شنید. البته باتوجه‌به کیفیت بالای بازی‌های راک‌استار گیمز، طولانی بودن ساخت بازی را در این استودیو باید به فال نیک گرفت.

نظر شما کاربران زومجی درباره‌ی شخصیت سیدی ادلر چیست؟ آیا دوست دارید او در Red Dead Redemption 3 نقش پررنگ‌تری داشته باشد؟ نظرات خود را با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.


منبع gamerant

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده