// جمعه, ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۰۵

رمبو به بازی Call of Duty Warzone می‌آید

گیمرهایی که مشغول تجربه‌ی بازی Call of Duty: Warzone هستند، به‌زودی قرار است شاهد حضور رمبو، شخصیت معروف سینمایی با بازی سیلوستر استالونه در بازی بتل رویال کالاف دیوتی باشند.

اکتیویژن با یک توئیت نسبتا مرموز عملا اعلام کرد که رمبو (Rambo) به بازی کال آو دیوتی وارزون می‌آید؛ یک سرباز افسانه‌ای که پنج فیلم سینمایی دارد و تقریبا همه او را می‌شناسند. خبر آمدن رمبو به بازی Call of Duty حکم یک سورپرایز جالب را دارد. صفحه‌ی رسمی Call of Duty در توئیتر نوشت: «کسی SURVIVORJOHN#1009062 را می‌شناسد؟ آمار اون در وارزون واقعا تماشایی است».

یکی از کاربرهای توئیتر خطاب صفحه‌ی رسمی Call of Duty نوشت: «سلام کالاف دیوتی. حالا که بازی Call of Duty Warzone در دهه‌ی ۸۰ میلادی جریان دارد، چه‌طور است که چند قهرمان اکشن متعلق به آن دوران همچون رمبو، ترمیناتور، چاک نوریس و The A-Team را به بازی اضافه کنید؟». صفحه‌ی رسمی سری بازی Call of Duty نیز با نقل قول این توئیت، فقط ایموجی کنجکاوی را به اشتراک گذاشت.

آمار جان رمبو در بازی بتل رویال کالاف دیوتی وارزون

در تصویر منتشرشده با اولین توئیت مورد بحث می‌توان دید که SURVIVORJOHN#1009062 (اشاره به شخصیت جان رمبو) پنج بار بازی کرد (اشاره به پنج فیلم رمبو) و هر پنج بار پیروز شد. تازه باتوجه‌به افزایش کراس‌اورهای دنیای ویدیوگیم با سینما اصلا نباید از تلاش اکتیویژن برای گسترش محبوبیت بازی بتل رویال وارزون با آوردن شخصیت‌هایی همچون رمبو تعجب کرد. بالاخره فورتنایت طی ماه‌های گذشته شخصیت‌های مجموعه فیلم بیگانه، سری فیلم Predator و ترمیناتور را به‌عنوان مهمان داشته است. انتظار می‌رود که اکتیویژن طی ساعات آتی به‌صورت رسمی آمدن جان رمبو به بازی Call of Duty Warzone را تایید کند.


منبع EuroGamer
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده