نویسنده: مهرداد داودی
// پنجشنبه, ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۱۶

رونمایی از قابلیتی جدید در تریلر بازی Back 4 Blood

تریلر جدید بازی Back 4 Blood سیستم جدید این بازی زامبی‌محور را معرفی می‌کند.

بخش بازی شرکت برادران وارنر تریلری جدید از بازی Back 4 Blood پخش کرده است. تریلر جدید این بازی سیستم کارتی آن را معرفی می‌کند. سیستم کارتی‌ای که بنابر ادعای خود شرکت برادران وارنر یک ویژگی روگ لایت جدید است که هر بار تجربه کردن بازی را بهبود می‌بخشد. سازندگان می‌گویند این سیستم اطمینان حاصل می‌کند که هر بار تجربه کردن بازی، حالتی پویا خواهد داشت و احساسی منحصر‌به‌فرد به‌دست می‌دهد. 

بازیکنان می‌توانند در بازی Back 4 Blood دسته‌ی کارت‌های خود را شخصی‌سازی کنند یا اینکه دسته‌های از پیش آماده را انتخاب کنند. سازوکار کارت‌های بازی توسط یک سیستم هوش مصنوعی به‌نام «کارگردان بازی» کنترل می‌شود، این سیستم عملکرد و وضعیت بازیکنان را نظارت می‌کند و براساس شرایط موجود در بازی واکنش نشان می‌دهد. از جمله واکنش‌های «کارگردان بازی» اعزام زامبی‌ها و نیروهای بیشتر برای نابودی بازیکن است. پس از اینکه «کارگردان بازی» اقدامات خود را انجام داد یا اصطلاحا کارت‌های خود را بازی کرد، آنگاه نوبت به بازیکنان می‌رسد تا از کارت‌های خود استفاده کنند. 

بازیکنان در این سازوکار جدید به کارت‌های مختلفی دسترسی خواهند داشت، کارت‌هایی که گویا نقشی تعیین‌کننده در بازی خواهند داشت. بازیکنان همچنین با پیشرفت در بازی قادر خواهند بود کارت‌های مختلف و تازه‌ای را باز کنند. بازی Back 4 Blood در تاریخ ۲۱ اکتبر ۲۰۲۱ (۲۹ مهر ۱۴۰۰) برای پلی استیشن 5، پلی استیشن ۴، ایکس باکس سری ایکس و ایکس باکس سری اس و پی‌سی عرضه خواهد شد. تریلر جدید بازی Back 4 Blood را در زیر تماشا کنید.

دانلود از آپارات


منبع Gamingbolt
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده