نویسنده: مهرداد داودی
// چهار شنبه, ۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۰۴

برگزاری لیگ بازی های مایکت

لیگ بازی های مایکت از ۶ اردیبهشت با هدف حمایت از توسعه دهندگان بازی موبایلی و با مشارکت ۴ بازی پرطرفدار ایرانی آغاز می شود.

به گزارش زومجی؛ مایکت در نظر دارد لیگی برای بازی‌های موبایلی برگزار کند. کلابی، پسرخوانده، بزن بهادر و کات آف چهار بازی حاضر در این لیگ هستند. روابط عمومی مایکت درباره علت برگزاری این لیگ گفت:

«ما با لیگ بازی ها فرصتی فراهم کردیم که ۴ بازی پرطرفدار با جوایز جذاب، کاربر تازه و پیشین خود را به بازی کردن تشویق کنند. این نوعی حمایت دو جانبه است که کمک می‌کند تا این صنعت رشد کند.»

روابط عمومی مایکت درباره چگونگی درنظر گرفتن نیازهای کاربر و حمایت از توسعه‌دهنده‌ها به شرح زیر گفت:

«تمام هزینه‌های این لیگ به عهده مایکت است و اساسا فرض ما این است که باید این کار را برای توسعه‌دهنده و صنعت بازی موبایلی انجام دهیم. یک نوعی مسئولیت ما در این حوزه است که با حمایت های برنامه‌ریزی شده، کاربر و توسعه دهنده را همراه کنیم. تجربه کاربر در این لیگ اهمیت ویژه‌ای دارد، انتخاب بازی‌ها، تعداد و نوع بازی به گونه‌ای طراحی شده است تا کاربر تنوع خوبی را تجربه کند؛ البته همه بازی‌های این لیگ در بحث رقابت یک به یک هستند. از سوی دیگر با توسعه دهندگان تعاملی داشتیم که بار فنی و هزینه‌شان را بسیار کاهش دهیم. جوایز میانی و اصلی هم از سوی مایکت تامین شده است.»

تصویر گوشی موبایل دارای بازی های اندروید

روابط عمومی پلتفرم مایکت ادامه داد:

«این لیگ که با حمایت مایکت اجرا می‌شود دو هدف را دنبال می‌کند، حمایت از توسعه دهنده و خلق ارزش برای کاربر؛ تقریبا در تمامی اقدامات ما رد پای این دو ارزش را می‌توانید ببینید. درباره اهمیت این لیگ تصور می‌کنیم با چنین برنامه‌هایی کاربران تجربه متفاوتی از بازی موبایلی خواهند داشت و در بلند مدت توسعه‌دهنده رشد کمی و کیفی کاربر را شاهد خواهد بود.»

لیگ بازی مایکت تا عید فطر (۲۴ اردیبهشت) ادامه دارد و علاوه بر جایزه های میانی و امتیاز درون بازی یک PS5 نیز جایزه پایانی این لیگ است. کاربران تازه‌وارد به بازی‌های یادشده می‌توانند پس از پشت سر گذاشتن راهنما و مراحل ابتدایی با ورود به بخش «نبرد قهرمانان مایکت» در رقابت‌ها شرکت کنند. هر برد ۳ امتیاز، هر مساوی ۱ امتیاز خواهند داشت و باخت نیز امتیازی در بر نخواهد داشت. بازیکنان در انتخاب بازی و تعداد نوبت هیچ محدودیتی نخواهند داشت و می‌توانند هر قدر که دوست دارند مسابقه بدهند.


منبع زومجی
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده