نویسنده: میلاد فاطمی
// جمعه, ۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۴۰

مشخص شدن ماه عرضه بازی Chernobylite

طبق اطلاعات منتشر شده، بازی نقش‌آفرینی و ترسناک Chernobylite قرار است تا ماه آینده برای پی سی و کنسول‌های نسل هشتم و با کمی تأخیر برای نسل نهم نیز روانه بازار شود.

حدود سه ماه پیش بود که استودیوی Farm 51، سازنده بازی World War 3 از جدیدترین پروژه خود تحت عنوان Chernobylite رونمایی کرد. همان‌طور که از نام بازی مشخص است، داستان Chernobylite در نیروگاه اتمی چرنوبیل در جریان است.

پس از اینکه بازی نقش‌آفرینی و ترسناک Chernobylite برای مدتی به‌صورت دسترسی زودهنگام در دسترس کاربران قرار داشت و نظرات مثبت زیادی را نیز جلب کرده بود، حال به‌زودی نسخه کامل و نهایی آن روانه بازار خواهد شد. باتوجه به جدیدترین اخبار بازی، ساعاتی پیش استودیوی Farm 51 و ناشر بازی یعنی شرکت All in! Games از زمان تقریبی عرضه Chernobylite روی پلتفرم پی سی و کنسول‌های نسل هشتم پرده‌برداری کردند. 

طبق اطلاعات موجود، درحالیکه تاریخ دقیق عرضه بازی Chernobylite مشخص نشده، اما علاقه‌مندان می‌توانند تا در ماه ژوئن (خرداد-تیر) نسخه کامل بازی را تجربه کنند. بازی Chernobylite علاوه‌بر پلتفرم‌های ذکر شده، قرار است با کمی تأخیر تا پایان سال میلادی برای کنسول‌های نسل نهمی پلی استیشن 5، ایکس باکس سری ایکس و ایکس باکس سری اس نیز روانه بازار شود.

براساس گفته‌های تیم سازنده، Chernobylite تمرکز زیادی روی ارائه یک تجربه نقش‌آفرینی متفاوت ازجمله در مکانیزم‌های ساخت‌وساز، شخصی‌سازی و داستانی غیرخطی کرده است.

حال باید منتظر ماند و دید آیا تیم سازنده توانسته از اتمسفر تیره و تاریک نیروگاه اتمی چرنوبیل به درستی بهره‌مند شود یا خیر؟ لطفا شما هم نظرات و پیش‌بینی‌های خود را با ما نیز به اشتراک بگذارید.


منبع gamingbolt
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده