// چهار شنبه, ۱۸ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۳۵

کار سازندگان Battletoads جدید روی یک بازی دوبعدی بسیار محبوب

استودیو بازی‌سازی Dlala که در سال ۲۰۲۰ میلادی بازی Battletoads جدید را عرضه کرد، ظاهرا اکنون دارد روی بازی دوبعدی جدید یک مجموعه‌ی معروف و شدیدا محبوب دیگر کار می‌کند.

بازی Battletoads یکی از بازی‌های انحصاری ایکس باکس وان و کامپیوترهای شخصی در سال ۲۰۲۰ میلادی بود که در اصل توسط Dlala Studios و با همکاری استودیو Rare ساخته شد. به نظر می‌رسد که استودیوهای بازی‌سازی Dlala می‌خواهند یک بار دیگر سراغ کار روی قسمت جدید یک مجموعه بازی قدیمی بروند. آگهی‌های شغلی منتشرشده نشان می‌دهند که تیم مورد بحث به‌دنبال طراح جلوه‌های ویژه‌ی دوبعدی و طراح هنری محیط‌های دوبعدی برای بازی‌های ویدیویی است. در نتیجه ظاهرا بازی بعدی آن‌ها هم به احتمال فراوان قرار است به‌صورت کلی زاویه‌ی دید دوبعدی را داشته باشد و یک گیم‌پلی ساید اسکرولنیگ را ارائه بدهد.

همچنین در بخشی از هر دو آگهی گفته شده است که بازی‌ساز پس از تکمیل مراحل استخدام باید روی یک بازی متعلق به «مجموعه‌ای قدیمی و بسیار محبوب» کار کند. حالا باید صبر کرد و دید آیا آن‌ها قصد همکاری مجدد با مایکروسافت برای ساخت بازی Battletoads بعدی را دارند یا مشغول کار روی یک سری بازی دیگر هستند.

نسخه‌ی ایکس باکس وان و نسخه‌ی کامپیوترهای شخصی بازی Battletoads سال ۲۰۲۰ میلادی به ترتیب در متاکریتیک میانگین امتیازات ۷۲ از ۱۰۰ و ۶۶ از ۱۰۰ را دریافت کردند. زومجی در بررسی بازی Battletoads به این محصول Dlala Studios نمره‌ی ۴ از ۱۰ را داده است.


منبع Gaming Bolt
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده