نویسنده: مهرداد داودی
// شنبه, ۷ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۲۹

عرضه بازی Art of Rally برای ایکس باکس تایید شد

بازی Art of Rally درکنار محتوایی ویژه برای کنسول‌های ایکس باکس و پی‌سی عرضه خواهد شد.

بازی Art of Rally ساخته استودیو Funselektor Labs در تابستان سال جاری میلادی برای ایکس باکس سری ایکس و اس، ویندوز ۱۰، ایکس باکس وان و ایکس‌کلاود عرضه خواهد شد. این بازی ازطریق سرویس ایکس باکس گیم پس نیز در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت. همچنین طبق اعلام استودیو Funselektor Labs، بسته الحاقی این بازی با نام Kenya در تابستان امسال برای پلتفرم‌های مختلف عرضه خواهد شد. کاربران با دانلود این بسته الحاقی به سه ماشین جدید، ۶ کامیون جدید و یک منطقه جدید برای حالت گردش آزاد (free roam) دسترسی پیدا خواهند کرد.

بازی Art of Rally در سپتامبر ۲۰۲۰ در فروشگاه‌های استیم، GOG و اپیک گیمز استور برای پلتفرم‌ پی‌سی عرضه شد. سازندگان می‌گویند تلاش کرده‌اند با این بازی به دوران طلایی مسابقات رالی رجوع کنند. به‌همین‌ترتیب آن‌ها وعده می‌دهند که بازیکن در این بازی می‌تواند در محیط‌های رنگارنگ به مسابقه ماشین‌سواری بپردازد. این بازی همچنین واجد چالش‌های هفتگی و روزانه است.

بازی Art of Rally از یک بخش کریر نیز بهره می‌برد که کاربران می‌توانند با ورود به آن در شصت استیج مختلف از کشورهای آلمان، اسپانیا، نروژ و چین به مسابقه بپردازند. علاوه‌بر این‌ها، این بازی شامل بیش از ۵۰ ماشین مشهور و خاطره‌انگیز رالی می‌شود. بازی Art of Rally مانند بسیاری از بازی‌های امروزی یک حالت عکاسی نیز دارد. شما در زیر می‌توانید دو تریلر جدید بازی Art of Rally را تماشا کنید.

دانلود از آپارات

دانلود از آپارات


منبع Gematsu
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده