// چهار شنبه, ۲۷ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۴۹

عرضه سرویس EA Play برای کاربران پی سی ایکس باکس گیم پس

مایکروسافت و الکترونیک آرتز به‌زودی سرویس EA Play را در اختیار کاربران کامپیوتر ایکس باکس گیم پس قرار می‌دهند.

در زمان معرفی همکاری الکترونیک آرتز و مایکروسافت برای ادغام EA Play و ایکس باکس گیم پس، مشخص شد که تنها کاربران کنسولی این سرویس به بازی‌های رایگان EA Play دسترسی دارند. این در حالی است که دقایقی پیش تاریخ ادغام EA Play با نسخه کامپیوتر ایکس باکس گیم پس هم اعلام شد.

کاربران کامپیوتر که اشتراک سرویس Xbox Game Pass را خریداری کرده‌اند، از تاریخ ۲۹ اسفند ماه (۱۹ مارس) می‌توانند به بازی‌های رایگان سرویس EA Play دسترسی داشته باشند. به‌طور دقیق‌تر، رأس ساعت ۰۰:۳۰ بامداد جمعه ۲۹ اسفند ماه، این سرویس در اختیار کاربران پی سی گیم پس قرار می‌گیرد. 

سرویس EA Play روی پی سی بیش از ۶۰ بازی رایگان را در اختیار کاربران قرار می‌دهد که از میان آن‌ها می‌توان به بازی Star Wars Jedi: Fallen Order و بازی FIFA 20 اشاره کرد. همچنین بازی‌هایی از مجموعه بتلفیلد و Madden NFL هم به‌صورت رایگان دراختیار کاربران قرار دارد. همچنین پاداش‌های ماهیانه‌ای هم برای مشترکین این سرویس در بازی‌هایی نظیر آلتیمیت تیم فیفا یا Apex Legends درنظر گرفته شده است.

در ادامه کاربران ایکس باکس گیم پس که می‌خواهند از مزیت‌های این سرویس بهره‌مند شوند، باید برنامه جدید EA Desktop را دانلود کنند که فعلا در فاز بتا به‌سر می‌برد. حال اگر حساب کاربری الکترونیک آرتز دارید (کاربران سرویس اورجینز) می‌توانید با همان حساب کاربری در برنامه EA Desktop هم وارد شوید. درغیراین‌صورت، باید یک حساب کاربری تازه بسازید. نظر شما کاربران زومجی دراین‌باره چیست؟


منبع پالیگان
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده