// پنجشنبه, ۲۱ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۱۱

تغییر تاریخ انتشار بازی Aragami 2

اکانت توییتر بازی Aragami 2 به‌تازگی اعلام کرده است که این بازی با کمی تأخیر منتشر خواهد شد.

 بازی Aragami اثری در سبک مخفی‌کاری است که در سال ۲۰۱۶ منتشر شد و داستان یک روح انتقام‌جو با نام آراگامی را دنبال می‌کند که از جهان پس از مرگ فراخوانده شده است. او دارای توانایی کنترل سایه‌ها است و بازیکنان در این بازی ماجراجویی جدیدی را با دختری به نام یامیکو آغاز می‌کنند تا به اسرار مربوط‌به گذشته قاتل پی ببرند. 

سال گذشته به‌طور غافل‌گیر کننده‌ای اعلام شد که بازی Aragami 2 به‌زودی برای کنسول‌های بازی عرضه خواهد شد. در ابتدا این بازی اوایل سال ۲۰۲۱ برنامه‌ریزی شده بود اما همان‌طور که در تقویم خود مشاهده می‌کنید، اوایل سال ۲۰۲۱ دارد به پایان می‌رسد. به نظر می‌آید توسعه‌دهندگان نیز متوجه این قضیه شده‌اند و به نظر می‌رسد برای اطلاع بیشتر در مورد این بازی باید کمی بیشتر صبر کنیم.

استودیو Lince Works در صفحه‌ی توییتر رسمی بازی Aragami 2 با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد که عرضه‌ی این بازی به تعویق افتاده است. به نظر می‌آید که سه ماه سوم سال ۲۰۲۱ برای انتشار بازی در نظر گرفته شده است و ظاهراً این بازی از ابتدا تا انتها قابل پخش است اما پیش از اینکه برای عموم منتشر شود به زمان بیشتری برای رفع اشکال و باگ نیاز دارد. این استودیو به‌زودی اطلاعات بیشتری در مورد این بازی و زمان عرضه‌ی آن با بازیکنان به اشتراک خواهد گذاشت.

بیانیه تاخیر بازی aragami 2

Aragami 2 اکنون قرار است در ربع سوم سال ۲۰۲۱ برای پلی استیشن 5، پلی استیشن 4، کامپیوترهای شخصی، ایکس باکس سری ایکس/اس و ایکس باکس وان در دسترس قرار گیرد. 


منبع gamingbolt
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده