// جمعه, ۱ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۲۶

ساخت یک بازی جدید توسط سازنده Destiny 2

استودیو بانجی در نشست خبری اخیر خود اعلام کرده که در سال ۲۰۲۲ دفتر جدید خود را در آمستردام راه‌اندازی خواهد کرد.

کابرران استودیو بانجی (Bungie) را به خالق Halo و همچنین Destiny می‌شناسند. در سال‌های اخیر، شاهد تمرکز این استودیو روی مجموعه دستینی و محتویات آن بوده‌ایم، اما بانجی قصد دارد تا خود را بزرگ‌تر کرده و به‌سراغ ساخت بازی‌های جدید برود.

در جریان نشست خبری اخیر بانجی، مشخص شده که این استودیو دفتر جدید خود را در سال ۲۰۲۲ در آمستردام باز خواهد کرد. این دفتر با محوریت بازاریابی و نشر بازی راه‌اندازی می‌شود و «تعهد و یکپارچه بودن بانجی و شور و اشتیاق برای گسترش جامعه کاربری آن‌ها در سراسر جهان» را تضمین می‌کند. 

در ادامه مشخص شده که آن‌ها دفتر اصلی خود در شهر Bellevue ایالت واشنگتن را هم گسترش داده‌اند. به‌عبارتی فضای این دفتر دوبرابر شده تا تیم دیگری به غیر از اعضای Destiny روی پروژه‌های مختلف و خارج از جهان دستینی کار کنند. همچنین به‌نظر می‌رسد که دستینی تنها یک آی‌پی مرتبط با گیمینگ نخواهد بود و در حوزه‌های دیگر هم شاهد آن خواهیم بود. در بیانیه بانجی آمده است که مارک نوزورثی و لوک اسمیث، به‌ترتیب معاون ارشد و کارگردان خلاق اجرایی جهان Destiny، وظیفه دارند تا جهان دستینی را گسترش و آن را به مدیوم‌های بیشتری منتقل کنند.

همچنین جاستین ترومن هم به سمت مدیر کل پروژه Destiny 2 را برعهده گرفته است. دراین‌میان اشاره کنم که تابه‌امروز دو بسته الحاقی به نام‌های The Witch Queen و Nightfall برای بازی درنظر گرفته شده است که به‌ترتیب در سال‌های ۲۰۲۱ و ۲۰۲۲ در اختیار کاربران قرار خواهند گرفت. ازاین‌رو باید منتظر بمانیم و ببینیم که پس از آن جهان و داستان دستینی به چه شکل گسترش پیدا خواهد کرد. نظر شما کاربران زومجی دراین‌باره چیست؟


منبع VG247
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده