نویسنده: شعیب شاهدی
// سه شنبه, ۲۸ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۲۲:۴۵

رکوردشکنی فروش بازی موبایل Brawl Stars

بازی موبایل Brawl Stars پنجمین بازی Supercell است که به درآمد یک میلیارد دلاری رسیده است.

استودیوی Supercell با بازی‌های موبایل موفقش شناخته می‌شود و توانسته است رکودهای فروش فوق‌العاده‌ای را ثبت کند؛ تاحدی‌که پنج بازی از این استودیوی فنلاندی جمعا روی‌هم بیشتر از ۵ میلیارد بار دانلود شده‌اند. از جمله‌ی این بازی‌ها می‌توان به Brawl Stars اشاره کرد که اخیرا درآمد حاصل از فروش آن به عددی بیشتر از یک میلیارد دلار رسیده است. بازی موبایل Brawl Stars پنجمین بازی Supercell است که به این مقدار فروش دست یافته است. همچنین آمار فروش بالا و ادامه‌دار آثار Supercell درحالی رقم می‌خورد که این استودیو بازی جدیدی در سال ۲۰۲۰ منتشر نکرده است.

ایلکا پانانن، مدیر استودیوی Supercell، گفته است که در اثر همه‌گیری بیماری کرونا افراد این استودیو به دورکاری روی آورده‌اند و همچنان برنامه‌های خود را دنبال می‌کنند. پانانن همچنین اشاره کرده است که شرایط جدید بهره‌وری تیم را کاهش داده ولی باعث شده است که افراد تیم یاد بگیرند بیشتر به یک‌دیگر اعتماد کنند.

حالت Brawl Pass و Map Maker به بازی Brawl Stars اضافه شده است. طبق آمار اعلام شده از ماه اکتبر (مهر) تا الان بازیکنان بیشتر از ۱۵۰ میلیون نقشه ایجاد کرده‌اند و Brawl Stars را بیشتر از ۵۰ میلیون ساعت بازی کرده‌اند. همچنین در رقابت‌های ماهانه World Championship تعداد حضور کاربران به ۱۵ میلیون نفر می‌رسد.

از دیگر بازی‌های استودیوی سوپرسل می‌توان به Clash of Clans و Clash Royale اشاره کرد.

نظر شما آمار فروش موفق بازی Brawl Stars چیست؟ مخاطبان زومجی می‌توانند نظرات خود را در بخش زیر با ما درمیان بگذارند.


منبع VentureBeat
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده