نویسنده: افشین پیروزی
// پنجشنبه, ۱۶ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۳۰

معرفی استور اندرویدی مایکت و ویژگی های کاربردی آن

استور اندرویدی مایکت، نرم‌افزاری جذاب برای دارندگان گوشی‌های اندرویدی است که می‌توانند بازی‌ها و برنامه‌های دلخواه‌شان را از آن دانلود کنند. با نگاهی به ویژگی‌های این استور اندرویدی همراه زومجی باشید.

اگر از دارندگان گوشی‌های اندرویدی باشید، احتمالا تا به امروز اسم استور اندرویدی مایکت را شنیده‌اید. این استور کارش را از سال ۱۳۹۰ آغاز کرده و در حال حاضر، میزبان بیش از ۲۲ هزار توسعه‌دهنده ایرانی و داخلی است که بازی و برنامه‌های مختلفی را از طریق آن در دسترس قرار داده‌اند. 

طبیعتا به‌عنوان یک استور اندرویدی، مایکت بیش از همه برای دانلود اپلیکیشن‌های مختلف استفاده می‌شود و توسعه‌دهندگان آن، برای راحتی پیدا کردن برنامه یا بازی دلخواه در این استور، ویژگی‌هایی چون جستجو براساس تگ را در نظر گرفته‌اند که به کاربران اجازه می‌دهد آثار موردنظرشان را بر اساس مواردی چون سبک پیدا کنند یا اگر از بازی/برنامه خاصی خوش‌شان آمد، به‌راحتی به نمونه‌های مشابه آن دسترسی داشته باشند و به‌لطف قرار داشتن سرور‌های مایکت در داخل کشور، آن‌ها را با اینترنت نیم‌بها دانلود کنند.

مایکت همچنین جدا از اینکه یک استور اندرویدی است، یک شبکه اجتماعی به نام ماینت نیز دارد و افراد، می‌توانند با ایجاد یک پروفایل، به بحث و تبادل نظر پیرامون اپلیکیشن‌های مختلف بپردازند یا آن‌ها را به یکدیگر معرفی کنند. در ادامه می‌توانید ویدیوی معرفی استور اندرویدی مایکت را تماشا کنید و بیش‌تر با ویژگی‌های مختلف آن آشنا شوید: 

دانلود ویدیو از آپارات


منبع زومجی
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده