// پنجشنبه, ۹ بهمن ۹۹ ساعت ۱۰:۴۱

سازندگان The Medium در صفحه پایانی بازی با نمایش پیامی جالب و غیرمعمول از گیمرها درخواست دارند که نظرشان را در مورد این بازی ارائه دهند.

طبق جدیدترین اخبار بازی، بازیکنان The Medium پس از تمام شدن بازی و نمایش تیتراژ پایانی، پیامی از طرف سازندگان بازی یعنی استودیوی Bloober Team دریافت می‌کنند. در این پیام از بازیکنان درخواست شده که نقد خود را از بازی مدیوم در فروشگاه مایکروسافت بنویسند.

بازیکنانی که قبل از انتشار رسمی The Medium، نسخه‌هایی از بازی به‌دست‌شان رسیده و موفق به تجربه‌ی آن شده‌اند، این درخواست جالب و کمی هم منحصر‌به‌فرد سازندگان را گزارش کرده‌اند. نقد‌های رسانه‌های مختلف نیز دیروز منتشر شد و The Medium توانست نمرات نسبتا خوبی را از منتقدان دریافت کند. درحال‌حاضر نمره‌ی نسخه‌ی ایکس باکس سری ایکس آن در وب‌سایت متاکریتیک ۷۳ و نسخه‌ی پی سی آن ۷۶ است. متن کامل پیام سازندگان در پایان بازی به شرح زیر است:

«The Medium بزرگ‌ترین و بلندپروازانه‌ترین بازی ساخته‌شده توسط ما تا به امروز است. این بازی سال‌ها در دست ساخت بوده است و برای ما یک پروژه‌ی شخصی به شمار می‌رود. ما روح خود را در بازی دمیده‌ایم و خاطرات خوب بی‌شماری از مراحل ساخت آن در ذهن داریم. ساخت بازی‌ها کاری بسیار لذت بخش است و ما کاری را انجام می‌دهیم که عاشقش هستیم. در زمان ساخت بازی به یک نفر فکر می‌کنیم و آن شخص شما هستید! نظرات شما برای ما بسیار مهم است و ما را به سازندگان بهتری تبدیل می‌کند. به همین خاطر، دوست داریم که حس خود را از تجربه‌ی بازی مدیوم با ما درمیان بگذارید.»

درخواست سازندگان The Medium از بازیکنان برای نوشتن نقد در پایان بازی

اگر علاقه به تجربه‌ی The Medium دارید، نیاز نیست که زیاد منتظر بمانید؛ چراکه همین امروز می‌توانید مشغول بازی کردن این بازی انحصاری کنسول‌های نسل جدید ایکس باکس شوید و در پایان نیز درصورت تمایل و طبق درخواست سازندگان چند جمله‌ای از حس‌و‌حال خود هنگام تجربه‌ی این اثر در فروشگاه مایکروسافت بنویسید. جدیدترین بازی ترسناک روان‌شناختی استودیوی بلوبر تیم امروز ۲۸ ژانويه (۹ بهمن) برای پلتفرم‌های ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس و پی سی در دسترس قرار می‌گیرد. اگر مشترک ایکس باکس گیم پس هستید، خبر خوب این است که می‌توانید The Medium را به‌صورت کاملا رایگان و در قالب این سرویس تجربه کنید.

نظر شما کاربران زومجی در این خصوص چیست؟ آیا پس از پایان The Medium تمایل دارید که چند جمله‌ای‌ به انگلیسی راجع‌به حس‌و‌حال خود نسبت به بازی بنویسید؟ نظرات خود را با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.


منبع gamesradar

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده