نویسنده: میلاد فاطمی
// پنجشنبه, ۹ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۰۷

تاسیس استودیو جدید EA برای ساخت Skate 4

حساب رسمی توییتر بازی Skate، ساعاتی پیش به‌صورت رسمی اعلام کرد که الکرترونیک آرتز جهت توسعه نسخه چهارم این سری استودیوی جدیدی به‌نام Full Circle تأسیس کرده است.

همان‌طور که احتمالا اطلاع دارید، در جریان رویداد EA Play 2020 بود که الکترونیک آرتز با اعلام خبر ساخت جدیدترین نسخه از سری Skate طرفداران این مجموعه را هیجان‌زده کرد.

در حالیکه تابه امروز تیم سازنده از ارایه اطلاعات و جزییات بازی Skate 4 و نمایش گیم‌پلی آن خودداری کرده است، اما به‌نظر می‌رسد سران EA برای به‌اتمام رساندن روند ساخت این پروژه در تکاپو افتاده‌اند. چراکه در جدیدترین اخبار بازی، ساعاتی پیش حساب رسمی توییتر بازی اعلام کرد که الکترونیک آرتز جهت توسعه این بازی استودیوی جدیدی در شهر ونکوور کانادا به‌نام Full Circle تأسیس کرده است.

باوجود اینکه این استودیوی تازه تأسیس درحال تکمیل تیم بازی‌سازی خود است و افرادی با مهارت‌های مختلف را استخدام می‌کند، اما هنوز مشخص نشده که آیا تنها هدف تأسیس Full Circle توسعه بازی Skate 4 است یا همزمان پروژه‌های دیگری نیز در دست ساخت دارد.

استودیوی جدید الکترونیک آرتز برای ساخت بازی Skate 4

باتوجه به اینکه مدت زمان زیادی از تأسیس استودیوی Full Circle نمی‌گذرد و مدیران آن درحال جذب نیروهای مدنظر خود هستند، به‌نظر می‌رسد فعلا طرفداران سری اسکیت برای تجربه بازی Skate 4 باید بیشتر منتظر بمانند.

سال ۲۰۰۷ بود که برای‌ اولین‌بار شرکت الکترونیک آرتز که سابقه درخشان و طولانی در زمینه تولید شبیه‌سازهای ورزشی دارد، دست به توسعه و انتشار اثری براساس ورزش اسکیت زد. بازی Skate از همان ابتدا توانست طرفداران بی‌شمار این ورزش مهیج را جذب خود کرده و تیم تولید را مجبور به توسعه نسخه‌های بعدی آن کند.

حال نوبت شما است تا اگر از علاقه‌مندان به این رشته ورزشی و مجموعه Skate هستید، نظرات و پیش‌بینی‌های خود از بازی Skate 4 را با ما نیز به اشتراک بگذارید.


منبع gamingbolt
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده