// شنبه, ۴ بهمن ۹۹ ساعت ۱۲:۵۰

تصویر باکس آرت Resident Evil Village به‌صورت رسمی منتشر شده که ممکن است به عناصری در داستان بازی اشاره داشته باشد.

کپکام دو روز پیش و به مناسبت سالگرد ۲۵ سالگی مجموعه‌ی رزیدنت اویل تریلری از گیم‌پلی جدیدترین نسخه‌ی آن یعنی Resident Evil Village را منتشر کرد که در آن شاهد نمایش‌ برخی عناصر داستانی و شخصیت‌های آن درکنار نگاهی گذرا به برخی قسمت‌های گیم‌پلی بودیم. همچنین تصویر باکس آرت بازی نیز به‌صورت رسمی منتشر شده است که البته توضیحات پایین ممکن است بخش‌هایی از داستان رزیدنت اویل ویلج را برای شما فاش کند.

.

.

.

همان‌طور که در تصویر زیر مشخص است و شاید انتظار هم می‌رفت، چهره‌ی کریس ردفیلد را در  باکس آرت Village مشاهده می‌کنیم که سرش رو به پایین است و شاید به روستای پایین تصویر چشم دوخته باشد. از طرفی، سمت راست صورت او شبیه به یک گرگ یا شاید یک گرگینه (موجودی فانتزی) است. علاوه‌بر این، چشم او در بخش گرگ‌مانند صورتش درخشان است.

باکس آرت Resident Evil Village

می‌توان گفت که کپکام تصویر جذابی را برای باکس آرت Resident Evil Village طراحی کرده است که احتمالا به جنبه‌هایی از وقایع داستان بازی نیز اشاره دارد. برای مثال، چهره‌ی نیمه‌گرگ کریس ردفیلد این سؤال را مطرح می‌کند که آیا او قرار است در مقطعی از بازی تبدیل به یک گرگینه یا موجودی شبیه به آن شود؟ چراکه کپکام تایید کرده که در بازی خون‌آشام‌ها و گرگینه‌ها نیز وجود دارند.

البته شاید هم کپکام قصد نداشته که اسپویلری به این واضحی را در تصویر باکس آرت بازی بگنجاند. بااین‌حال، این احتمال هم وجود دارد که آن‌ها با خود فکر کرده‌اند که کریس ردفیلد شخصیت محبوب و جذابی است؛ از طرفی گرگینه‌ها هم موجوداتی جذاب هستند؛ و همین موضوع باعث شده که به چنین تصویری برای باکس آرت بازی برسیم.

کپکام در رویداد ۲۱ ژانویه خود تاریخ انتشار Resident Evil Village را برای ۷ می ۲۰۲۱ (۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۰) اعلام کرد. پلی استیشن 5، ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس و پی سی قبلا به‌صورت رسمی به‌ عنوان پلتفرم‌های مقصد رزیدنت اویل ویلج معرفی شده بود. بااین‌حال، کپکام به‌تازگی به‌صورت رسمی اعلام کرد که این بازی برای کنسول‌های ایکس باکس وان و پلی استیشن 4 نیز عرضه خواهد شد. یک دموی رایگان از بازی نیز درحال‌حاضر روی پلی استیشن 5 در دسترس است. همچنین یوبیسافت یک کراس‌اور بین بازی The Division 2 و مجموعه‌ی رزیدنت اویل را معرفی کرد. درنهایت نیز بازی جدید مولتی‌پلیر رزیدنت اویل به نام Resident Evil Re:Verse معرفی شد که قرار است به رایگان در دسترس کسانی قرار بگیرد که رزیدنت اویل ویلج را خریداری کرده‌ باشند.

نظر شما کاربران زومجی درباره‌ی باکس آرت رزیدنت اویل ویلج چیست؟ آیا فکر می‌کنید تصویر مذکور حاوی اسپویلرهای داستانی است؟ نظرات خود را درصورت تمایل با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.


منبع dualshockers

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده