// جمعه, ۳ بهمن ۹۹ ساعت ۱۴:۱۵

آگهی استخدام استودیو پلی دد اطلاعاتی تازه از بازی بعدی آن‌ها به‌دست می‌دهد؛ احتمالا یک بازی سوم شخصِ جهان باز با تم علی‌ تخیلی.

به‌تازگی کاربری در توییتر تحت عنوان MauroNL3 از آگهی استخدام استودیو Playdead (پلی‌دد)، اطلاعاتی را از بازی جدید آن‌ها استخراج کرده است. آگهی استخدامی که گویا برای تشکیل یک تیم کامل شامل کدنویس‌، طراح، هنرمند و کارگردان فنی منتشر شده است. با اینکه فعلا نام بازی جدید پلی‌دد اعلام نشده است، اما طبق آگهی استخدام مذکور قرار است با یک بازی سوم شخص علمی تخیلی طرف باشیم. یکی از ملزومات شغل کارگردان فنی «سابقه کار در بازی‌های جهان باز، AAA یا تجربه‌هایی مرتبط» ذکر شده است. علاوه‌بر این‌ها، چند طرح هنری از این پروژه جدید نیز منتشر شده است.

در بخش توضیحات شغلی این آگهی نیز چنین آمده است: «رویکرد ما نسبت به مراحل توسعه یک بازی شامل کرانچ و اضافه‌کاری شدید برای رسیدن به ددلاین‌های سخت‌گیرانه نیست، در عوض ما به‌طور خاص به‌دنبال افراد با استعدادی هستیم که از مدیریت برنامه زمانی مختص به‌خودشان لذت می‌برند و به کار کردن در فضایی دوستانه و مبتنی برهمکاری علاقه دارند.»

طرح‌های‌ هنری بازی فعلا بدون نام استودیو پلی‌دد را در زیر تماشا کنید.

یک گاری در فضای تیره بازی جدید استودیو پلی دد

تصویر جدید بازی استودیو پلی دد در فضایی کوهستانی و تیره

بازی‌های Limbo و Inside که هر دو توسط پلی‌دد ساخته شده‌اند، به‌لطف فضای وهم‌گونه و رویامانندشان، گیم‌پلی ساده اما درگیرکننده‌شان، شخصیت‌های مرکزگریز و جهان مرموزشان با استقبال طرفداران و منتقدان مواجه شدند. با اینکه هیچ جزئیات قطعی و دقیقی از بازی جدید پلی‌دد در دست نیست، اما طبق منطق به‌نظر می‌رسد این استودیو بازی جدید خود را با حال و هوای موفق دو بازی پیشین خود تولید کند. همان‌طور که پیش‌تر اعلام شده بود، بازی جدید پلی‌دد با سرمایه‌گذاری اپیک‌گیمز تولید و توسط خود اپیک‌گیمز نیز عرضه خواهد شد.


منبع Destructoid

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده