// پنجشنبه, ۲ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۷:۳۰

Auto Chess در حال تبدیل شدن به یک بازی MOBA است

Dragonest، ناشر Auto Chess اخیرا اعلام کرده که این بازی درحال تبدیل شدن به یک بازی در سبک MOBA است.

طبق جدیدترین اخبار بازی، Auto Chess در حال تغییر سبک خود به یک بازی MOBA (مخفف Multiplayer Online Battle Arena) است. این خبر در اوایل ماه ژانویه توسط ناشر بازی یعنی Dragonest اعلام شده بود و وب‌سایت کوتاکو اخیرا آن را منتشر کرده است. در خبر آمده که این Auto Chess در حال حرکت به سمت تبدیل شدن به یک اثر در سبک MOBA است که تمام کارکترها و قهرمان‌های بازی همراه توانایی‌های خاص‌شان به‌صورت رایگان در آن حضور خواهند داشت. 

Auto Chess قرار است تبدیل به یک بازی رایگان شود که شامل سیستم نسخه‌های Day and Night و همچنین اشیای تخریب‌پذیر می‌شود. در ویدیویی که Dragonest به‌تازگی منتشر کرده به این اشاره می‌شود که هسته‌ی طراحی بازی Auto Chess MOBA بر «عدالت و انصاف» بنا می‌شود که به این معنی است که مکانیک‌های گیم‌پلی آن قرار نیست به‌صورت Pay-to-Win (پرداخت پول واقعی برای موفقیت در بازی) باشند.

Auto Chess مثال یکی از بازی‌های سبک Auto Battler است که ریشه‌ی آن به جامعه‌ی ماد‌سازهای بازی MOBA Dota 2 بازمی‌گردد. استودیوی Drodo در سال ۲۰۱۹ بازی Dota Auto Chess را به‌عنوان یکی از پروژه‌های تجربی استیم برای بازی Dota 2 ساخت. Dota Auto Chess توانست در عرض چند هفته میلیون‌ها بازیکن را به خود جذب کند.

در همان سال ۲۰۱۹، استودیوی Dragonest با همکاری استودیوی Drodo نسخه‌ای رسمی از Auto Chess را ساخت و Valve نیز از طرفی نسخه‌ی اختصاصی خود را در سبک Auto Battler و با نام Dota Underlords توسعه داد. استودیوی Riot Games، سازنده‌ی League of Legends نیز از قافله‌ی ساخت بازی‌های با سبک Auto Battler عقب نماند و بازی Teamfight Tactics را برای موبایل و پی‌سی روانه‌ی بازار کرد.

بازی Auto Chess درحال‌حاضر برای پلتفرم‌های پلی استیشن 4، پی سی، نینتندو سوییچ، دستگاه‌های اندرویدی و  iOS در دسترس است.

نظر شما کاربران زومجی دراین‌باره چیست؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.


منبع dragonest vg247
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده