// جمعه, ۲۶ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۰۰

مشخصات سیستم پیشنهادی و حداقل سیستم مورد نیاز بازی Outriders اعلام شد

مشخصات سیستم پیشنهادی Outriders طوری است که حتی کاربران با سیستم گیمینگ میان‌رده هم می‌توانند بازی را با تنظیمات بالا تجربه کنند.

Outriders در تاریخ ۱۲ فروردین ماه ۱۴۰۰ (یک آوریل) برای کامپیوتر، پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس | اس و گوگل استیدیا عرضه می‌شود. Outriders قرار است که تجربه آنلاین را در اختیار کاربران قرار دهد. البته تیم سازنده اعلام کرده که بازیکنان به‌صورت تک‌نفره هم قادر به‌تجربه‌ی بازی خواهند بود. همچنین در تاریخ هفت فروردین ماه (۲۵ فوریه) هم دموی بازی در دسترس قرار می‌گیرد.

به‌تازگی مشخصات سیستم پیشنهادی بازی منتشر شده است. کاربرانی که دارای سیستم‌های گیمینگ میان‌رده هستند، قادر به‌تجربه‌ی بازی Outriders با رزولوشن 1080p و نرخ فریم ۶۰ برثانیه خواهند بود. متاسفانه هنوز کارت گرافیک و پردازنده مورد نیاز برای رزولوشن 2160p و نرخ فریم ۶۰ برثانیه اعلام نشده است، اما می‌توان انتظار داشت که کارت‌های سری 30 انویدیا به راحتی از پس این پردازش بربیایند. در زیر می‌توانید تصویر مربوط‌به مشخصات سیستم پیشنهادی و حداقل سیستم مورد نیاز بازی Outriders را مشاهده کنید.

مشخصات سیستم پیشنهادی Outriders

جدا از اعلام مشخصات سیستم پیشنهادی بازی Outriders، دو تریلر هم از بازی منتشر شده است. در جریان اولین تریلر شاهد نمایش جزئیات گرافیکی نسخه پی سی و همچنین تفاوت‌های گرافیکی رزولوشن‌ها و موارد مشابه هستیم تا کاربران بیش‌ازپیش با نسخه کامپیوتر Outriders آشنا شوند. تیم سازنده به‌نحوی بازی را توسعه داده تا کاربران متعددی بتوانند از Outriders روی پی سی لذت ببرند. 

دانلود ویدیو از‌ آپارات

در تریلر دوم، محیط‌های بازی به‌نمایش گذاشته شده است و در زیر می‌توانید این تریلر را مشاهده کرده و نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

دانلود ویدیو از آپارات


منبع Gamingbolt
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده