// چهار شنبه, ۳ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۱۵

رویداد XP دوبرابر بتل پس بازی COD: Black Ops Cold War آغاز شد

به مناسب تعطیلات سال نو میلادی، کاربران COD: Black Ops Cold War می‌توانند از رویداد XP دوبرابر بتل پس و پلی لیست جدید بازی استفاده کنند.

یکی از مواردی که در نسخه‌های اخیر کالاف دیوتی شاهد آن بوده‌ایم، رویدادهای Double XP برای بتل پس بازی است. جدا از رویدادهای XP دوبرابر برای سلاح و سطح، XP دوبرابر برای بتل‌پس به بازیکنان کمک می‌کنند که بیش‌ازپیش سطح بتل‌پس خود را افزایش دهند.

ازاین‌رو استودیو تری‌آرک (Treyarch)، سازنده بازی Call of Duty: Black Ops Cold War، رویداد XP دوبرابر جدیدی را برای بتل‌پس بازی درنظر گرفته است. به‌عبارتی هم‌اکنون کاربران بلک آپس کلد وار می‌توانند از این رویداد استفاده و سطح بتل‌پس خود را با سرعت بیشتری نسبت به قبل افزایش دهند. دراین‌میان اشاره کنم که رویداد ذکر شده تنها تا روز دوشنبه هشت دی ماه (۲۸ دسامبر) در دسترس است. 

دراین‌میان تغییراتی هم روی پلی لیست بازی اعمال شده است. حالت The Pines جای خود را به Raid 24/7 داده است و Nuketown Holiday 24/7 همچنان در دسترس بازیکنان قرار دارد. دراین‌میان بد نیست به حالت Face Off هم اشاره‌ای داشته باشیم که برای اولین‌بار در مدرن وارفر معرفی شد و حال در اختیار بازیکنان بلک آپس کلد وار هم قرار گرفته است. البته Face Off هم‌اکنون در میان حالت‌های معمولی بخش چندنفره نظیر Team Deathmatch، Kill Confirmed و Domination قرار گرفته است.

نظر شما کاربران زومجی دراین‌باره چیست؟


منبع VG247

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده