نویسنده: مشتاق لقایی
// یکشنبه, ۴ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۳۶

تریلر جدید بازی Microsoft Flight Simulator طبیعت آمریکای شمالی را نمایش می‌دهد

تریلر جدید بازی Microsoft Flight Simulator، مناظر زیبای منطقه آمریکای شمالی در بازی را به‌تصویر می‌کشد. برای تماشای تریلر همراه زومجی باشید.

به نظر می‌رسد که مایکروسافت در بهترین زمان ممکن جدیدترین نسخه بازی محبوب Flight Simulator را منتشر کرده است. نسخه ۲۰۲۰ این بازی فروش بالایی داشته و در سرویس ایکس باکس گیم‌پس به‌شدت مورد استقبال قرار گرفته است. نکات قابل‌توجه زیادی درباره این بازی وجود دارد اما می‌توان گفت که بزرگ‌ترین آن‌ها بازسازی فوق‌العاده مناظر است؛ حالا در نسخه جدید بازیکنان می‌توانند مناظر آمریکای شمالی را ببینند.

تریلرهای زیادی درباره دنیای بازی Microsoft Flight Simulator از جمله آسیا، خاورمیانه و اقیانوسیه منتشر شده و حالا نوبت به آمریکای شمالی رسیده که تریلر جدید بازی روی مناظر آن تمرکز دارد. نکات زیادی در بازی Flight Simulator وجود دارد که یکی از مهم‌ترین آن‌ها زیبایی و جذابیت محیط بازی است.

بازی Microsoft  Flight Simulator در حال حاضر برای کامپیوتر قابل دسترس است؛ البته گفته شده که این بازی برای کنسول‌های ایکس باکس هم منتشر خواهد شد اما فعلا تاریخ رسمی برای انتشار آن اعلام نشده است.

دانلود ویدیو از آپارات


منبع gamingbolt
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده