// دوشنبه, ۲۱ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۲۲:۱۱

راک استار استودیو سازنده بازی Crackdown 2 را خریداری کرد

شرکت راک استار پس از خرید استودیو Ruffian Games، نام آن را به Rockstar Dundee تغییر داد و تعداد تیم‌های بازی‌سازی خود را بیشتر از گذشته کرد.

از سال گذشته استودیو Ruffian Games که آن را به خاطر Crackdown 2 و همکاری جدی در ساخت بازی‌هایی چون Grand Theft Auto 5 و Manhunt می‌شناسیم، وارد رابطه‌ی حرفه‌ای با راک استار گیمز شده بود. حالا راک‌استار استودیو Ruffian Games را به‌صورت کامل خرید و نام آن را به Rockstar Dundee (راک‌استار داندی) تغییر داد؛ تا بیشتر از قبل از بازی‌سازهای حاضر در این استودیو برای کمک در ساخت بازی‌های مختلف راک‌استار و به‌روزرسانی‌های آن‌ها بهره ببرد. راستی شاید جالب باشد که بدانید بخش قابل توجهی از کارهای ساخت بازی Halo: The Master Chief Collection هم توسط استودیو Ruffian Games انجام شده است. در حقیقت پیش از خریداری شدن استودیو مورد بحث توسط راک استار، برند ایکس باکس از شرکت مایکروسافت همکاری‌های جدی و خوبی با Ruffian Games داشت.

اکنون راک استار تشکیل‌شده از ۱۰ استودیو بازی‌سازی که در آمریکا، هند، بریتانیا و کانادا قرار دارند. البته هیچ‌کس هنوز نمی‌دند که استودیو Rockstar Dundee قرار است چه نقشی در آینده‌ی شرکت ایفا کند.

فهرست استودیوهای مختلف بازی سازی راک استار در نقاط مختلف دنیا

باتوجه‌به سابقه‌ی درخشان استودیو در ریمستر و ریمیک بازی‌های جذاب و قدیمی‌شده، مخاطبان احتمالا رویای خلق شدن نسخه‌ی کاملا بهبودیافته و پیشرفت‌کرده‌ی اثری مثل بازی Red Dead Redemption توسط Rockstar Dundee را در سر می‌پرورانند. ولی فارغ از تمام این خواسته‌های گیمرها باید امیدوار بود که راک استار در نسل ۹ برخلاف نسل ۸، بیشتر از یک بازی ویدیویی جدید را به بازار بفرستد. مخصوصا حالا که ظاهرا تیم بزرگ‌تری نسبت به گذشته دارد.

اکنون تنها بازی تاییدشده‌ی راک استار گیمز برای کنسول‌های نسل ۹، نسخه‌ی بهبودیافته‌ی بازی GTA V است. ولی طبیعتا مخاطبان انتظار دارند که بازی Red Dead Redemption 2 هم به‌زودی با پشتیبانی حداقلی از ری تریسینگ، رزولوشن 4K واقعی و فریم‌ریت ۶۰ برای پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری ایکس معرفی شود.


منبع TheGamer
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده