نویسنده: آرمین انکشافی
// جمعه, ۱۱ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۲۲:۲۲

سونی به‌زودی پلی استیشن 5 را برای بررسی به بعضی یوتیوبر‌ها می‌دهد

تا دو روز دیگر قرار است شاهد انتشار تصاویر و ویدیو‌های جدید و دیده‌نشده‌ای از کنسول پلی استیشن 5 و احتمالا بازی‌هایش توسط تعدادی یوتیوبر باشیم.

طبق جدیدترین اخبار بازی، سونی تصمیم گرفته است که کنسول نسل بعد خود را تا دو روز دیگر برای تعدادی یوتیوبر بفرستد تا آن‌ها پلی استیشن 5 را از نزدیک بررسی کرده و تجربه‌ی خود از کار با آن را در ویدیو‌یی با اعضای کانال خود به‌اشتراک بگذارند.

عرضه‌ی کنسول پلی استیشن 5 قطعا یکی از مهم‌ترین اخبار صنعت بازی در سال ۲۰۲۰ است و حالا می‌توانیم کمی بیش از یک ماه دیگر منتظر عرضه‌ی این کنسول مورد انتظار نسل نهمی باشیم. گیمرهای مشتاق طرفدار پلی استیشن در آمریکا و بعضی مناطق دیگر می‌توانند در تاریخ ۱۲ نوامبر (۲۲ آبان) پلی استیشن 5 را خریداری کنند، درحالی‌که گیمرهای اروپایی، خاورمیانه‌ای و بریتانیایی باید کمی بیشتر منتظر بماند. آن‌ها می‌توانند در تاریخ ۱۹ نوامبر (۲۹ آبان) به این کنسول جدید دسترسی داشته باشند. حالا طرفداران سونی باید تاریخ دیگری غیر از تاریخ انتشار کنسول پلی استیشن 5 را در تقویم‌شان یادداشت کنند تا فراموش نکنند.

قیمت پلی استیشن 5 / قیمت PS5 با تصویر کنسول سیاه و سفید و دسته بازی

تا دو روز دیگر قرار است به تعدادی یوتیوبر محبوب ژاپنی دسترسی انحصاری به جدیدترین کنسول سونی داده شود تا آن‌ها این کنسول را از نزدیک بررسی کرده و نظراتشان را راجع‌به آن با طرفدارانشان درمیان بگذارند.

این خبر توسط پستی در سایت Gematsu منتشر شد و طبق آن قرار است این یوتیوبر‌ها که تولیدکنندگان محتوا هستند، به‌مناسبت هفته‌ی گیمینگ یوتیوب ویدیو‌هایی کوتاه از تجربه‌ی دست‌ اول خود از PS5 را در کانال‍شان منتشر کنند.

این ویدیو‌ها قرار است در تاریخ یک‌شنبه ۴ اکتبر (۱۳ مهر) ساعت ۸:۳۰ شب به‌وقت ایران در سایت یوتیوب منتشر شوند.

طرفداران پلی استیشن فعلا باید راجع‌به محتوای این ویدیو‌ها و اینکه چه‌چیزی قرار است در آن‌ها نشان داده شود گمانه‌زنی کنند. اما می‌توانیم امیدوار باشیم که کمی از گیم‌پلی بازی‌های نسل بعد را در آن‌ها تماشا کنیم و شاید بتوانیم نگاهی هم برای اولین‌بار به رابط کاربری کنسول نسل نهمی سونی داشته باشیم.

آیا شما کاربران زومجی و طرفداران برند پلی استیشن منتظر انتشار این ویدیو‌ها هستید؟ لطفا نظرات خود را با ما درمیان بگذارید.


منبع express
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده