// یکشنبه, ۶ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۴۲

Kunimitsu به عنوان کاراکتر بسته الحاقی جدید Tekken 7 معرفی شد

شرکت باندای نامکو اینترتینمنت اعلام کرده که بیش از ۶ میلیون نسخه از بازی Tekken 7 به بازار عرضه شده و فروش کلی مجموعه هم به ۵۰ میلیون نسخه رسیده است.

Tekken 7 را می‌توان یکی از محبوب‌ترین بازی‌های مبارزه‌ای نسل هشتم دانست که برای اولین‌بار، در سال ۲۰۱۵ روی دستگاه‌های آرکید عرضه شد. تابه‌امروز کاراکترهای محبوب قدیمی و جدیدی به‌عنوان بسته الحاقی برای تکن 7 منتشر شده است و به‌تازگی هم جدیدترین شخصیت این بازی معرفی شد.

شرکت باندای نامکو (Bandai Namco Entertainment)، اعلام کرده که Kunimitsu جدیدترین کاراکتر بازی Tekken 7 است و در قالب یک بسته الحاقی، به جمع مبارزان این بازی مبارزه‌ای اضافه می‌شود. درواقع وی اولین کاراکتر از فصل چهارم تکن 7 است و در پاییز سال جاری هم عرضه می‌شود. نکته جالب این است که Kunimitsu را می‌توان یکی از شخصیت‌های محبوب مجموعه تکن دانست که از نسخه دوم به بعد، دیگر از او استفاده نشد.

ازطرفی، Kunimitsu بازی تکن 7 با Kunimitsu که هواداران قدیمی می‌شناسند، متفاوت است. به‌عبارتی در Tekken 7 شاهد دختر Kunimitsu نسخه دوم هستیم. در ادامه، شرکت باندای نامکو اعلام کرده که تابه‌امروز بیش از ۶ میلیون نسخه از Tekken 7 به بازار عرضه شده است و فروش کلی مجموعه را به ۵۰ میلیون نسخه رسانده است. کاربران زومجی در ادامه می‌توانند تریلر منتشر شده از Kunimitsu در بازی Tekken 7 را از یوتیوب تماشا کنند و نظرات خود را با ما در میان بگذارند.

تماشا در یوتیوب


منبع Twinfinite
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده