// شنبه, ۲۹ شهریور ۱۳۹۹ ساعت ۱۸:۱۳

بازی‌های پلی استیشن 5 فضای زیادی از کنسول را اشغال خواهند کرد

به‌تازگی فضای مورد نیاز دو بازی Demon's Souls و‌ Spider-Man: Miles Morales مشخص شده و فضای زیادی از کنسول را اشغال خواهند کرد.

از آن‌جایی که در معماری کنسول پلی ‌استیشن 5 از SSD شخصی‌سازی شده استفاده شده، انتظار می‌رفت تا بازی‌ها فضای مورد نیاز کمتری را روی کنسول اشغال کنند. بااین‌حال به‌نظر می‌رسد بازی‌های نسل بعد با حجم بالایی در اختیار کاربران قرار داده می‌شوند.

طبق جدیدترین اخبار بازی، به‌تازگی فضای مورد نیاز بازی Demon's Souls و Marvel's Spider-Man: Miles Morales منتشر شده است. کاربران برای تجربه دیمنز سولز به ۶۶ گیگابایت و برای تجربه مایلز مورالز به ۵۰ گیگابایت فضای خالی نیاز دارند. این در حالی است که اگر نسخه آلتیمیت ادیشن Spider-Man: Miles Morales را تجربه کنید، به ۱۰۵ گیگابایت فضای خالی نیاز پیدا خواهید کرد. در نسخه آلتیمیت ادیشن کاربران علاوه‌بر بازی اصلی، نسخه ریمستر شده Marvel's Spider-Man را هم کسب خواهند کرد.

بازی Spider-Man: Miles Morales

بااین‌حال زمانی‌که توسعه‌دهنده‌ها از اَسِت‌ها و تکسچرهایی با کیفیت بالاتر استفاده کنند، فضای بهینه‌تری برای بازی خود خواهند داشت. برای مثال، بازی اسپایدرمن با تمام بسته الحاقی‌های خود، ۷۵ گیگابیت از فضای پلی ‌استیشن 4 را اشغال می‌کند، اما نسخه ریمستر شده آن با تمام محتویات خود تنها ۵۵ گیگابایت از پلی‌استیشن 5 را اشغال می‌کند. جدا از این موارد، باید درنظر بگیریم که SSD پلی‌استیشن 5 تنها ۸۲۵ گیگابایت فضای خالی را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. 

نظر شما کاربران زومجی دراین‌باره چیست؟


منبع Pushsquare
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده