// شنبه, ۲۲ شهریور ۱۳۹۹ ساعت ۱۸:۱۵

زمان لایو استریم جدید PlayStation 5 Showcase اعلام شد؛ پنجشنبه ۲۷ شهریور ماه

حساب کاربری توییتر پلی‌استیشن با انتشار یک ویدیو کوتاه اعلام کرد که لایو استریم جدید Playstation 5 Showcase بامداد پنجشنبه ۲۷ شهریور ماه پخش می‌شود.

در جریان یک الی دو ماه گذاشته، کاربران خواهان مشخص شدن قیمت کنسول‌های نسل نهمی سونی و مایکروسافت بودند. مدتی پیش، مایکروسافت بالاخره قیمت کنسول‌های خود را اعلام کرد و حال نوبت به سونی رسیده است تا زمان دقیق انتشار و قیمت کنسول پلی ‌استیشن 5 را اعلام کند.

طبق جدیدترین اخبار بازی، دقایقی پیش حساب کاربری توییتر پلی‌استیشن با انتشار یک تیزر اعلام کرد که بامداد پنجشنبه ۲۷ شهریور ماه و رأس ساعت ۰۰:۳۰ بامداد، قیمت جدید لایو استریم Playstation 5 Showcase پخش می‌شود. مدت زمان این رویداد قرار است ۴۰ دقیقه باشد و در طول آن قرار است شاهد نمایش جدید آخرین بازی‌های استودیوهای سونی و همچنین استودیوهای ترد پارتی باشیم. همچنین به احتمال زیاد شاهد قیمت و زمان دقیق عرضه PS5 خواهیم بود، اما این موضوع متاسفانه هنوز تایید نشده است. 

یکی دیگر از احتمالات مربوط‌به این رویداد، این است که سونی بازی‌های روز عرضه Playstation 5 Showcase را به‌نمایش بگذارد. در ادامه می‌توانید تریلر منتشر شده را از زومجی تماشا کنید و نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

دانلود ویدیو از آپارات


منبع توییتر
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده