// پنجشنبه, ۲۰ شهریور ۱۳۹۹ ساعت ۲۱:۰۵

قیمت Xbox Game Pass روی کامپیوتر به‌زودی افزایش پیدا می‌کند

حساب کاربری توییتر Xbox Game Pass روی کامپیوتر اعلام کرده است که هزینه اشتراک این سرویس از تاریخ ۲۷ شهریور ماه به ۱۰ دلار افزایش پیدا می‌کند.

این آخر هفته را می‌توان به مایکروسافت اختصاص داد. پس از معرفی رسمی ایکس‌باکس سری است و اینکه EA Play با عرضه کنسول نسل بعد مایکروسافت به سرویس ایکس باکس گیم پس اضافه می‌شود، امروز هم خبر دیگری حول این سرویس منتشر شده که مربوط‌به کاربران کامپیوتر است.

طبق جدیدترین اخبار بازی، حساب کاربری توییتر Xbox Game Pass کامپیوتر اعلام کرده که از تاریخ ۲۷ شهریور ماه (۱۷ سپتامبر) هزینه اشتراک ماهیانه این سرویس دیگر ۵ دلار نخواهد بود به ۱۰ دلار تغییر پیدا می‌کند. البته در این تاریخ ایکس‌باکس گیم پس کامپیوتر دیگر یک سرویس بتا نخواهد بود. در ادامه حساب کاربری توییتر Xbox Game Pass PC از تمامی کاربران و بازخوردهای آن‌ها هم تشکر کرده است.

همیشه خبر افزایش قیمت یک سرویس برای کاربران ناراحت کننده است، اما ایکس‌باکس گیم‌پس روی کامپیوتر همچنان جذابیت خود را دارد و یک آرشیو گسترده از بازی‌های مختلف را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. دراین‌میان اشاره کنم که اگر تا قبل از تاریخ ذکر شده اشتراک ایکس‌باکس گیم‌پس کامپیوتر را خریداری کنید، پس از ۲۷ شهریور ماه نیازی نیست که هزینه اضافی را پرداخت کنید و کل دوره شما با همان قیمت قبلی لحاظ می‌شود. 

با فرارسیدن ۲۷ شهریور ماه، اطلاعات تکمیلی حول این خبر نیز منتشر خواهد شد. نظر شما کاربران زومجی دراین‌باره چیست؟ 


منبع The Verge
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده