نویسنده: آرمین انکشافی
// سه شنبه, ۱۸ شهریور ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۳۹

بازی Returnal احتمالا در سال ۲۰۲۱ منتشر می‌شود

بازی Returnal، انحصاری پلی‌استیشن 5 از استودیو‌ی Housemarque ممکن است به‌زودی، یعنی در سال دیگر میلادی عرضه شود.

سونی در کنفرانس خبری که در ماه ژوییه (خرداد) برگزار کرد، به طرز غافل‌گیر‌کننده‌ای تعداد بسیار زیادی از بازی‌های انحصاری پلی‌ استیشن 5 را رونمایی کرد که از میان آن‌ها یک بازی توجه‌ بسیاری را به خود جلب کرد، منظور بازی Returnal است که توسط استودیو‌ی فنلاندی Housemarque با پشتیبانی کامل سونی ساخته می‌شود. این بازیِ تیراندازی علمی-تخیلی و مرموز، توجه تعداد زیادی از افراد در اینترنت را به‌خود جلب کرده است.

کاربری در توییتر با نام کاربری bogorad222، پروفایلی را در سایت لینکدین پیدا کرده که ممکن است تاریخ تعیین‌شده برای بازی را ناخواسته افشا کرده باشد. لارا گیلبرت (Laura Gilbert) که یک محقق بازی است و تا سال ۲۰۱۹ در بخش پلی‌‌استیشن کار کرده است، در رزومه‌ی خود در این سایت به کار روی بازی Returnal اشاره کرده و کنار اسم بازی، سال ۲۰۲۱ را به‌عنوان تاریخ انتشار بازی ذکر کرده است.

با‎‌درنظرگرفتن این نکته که گیلبرت از سال ۲۰۱۹ به‌بعد در پلی‌استیشن کار نکرده، کاملا محتمل است که برنامه‌ی سونی برای انتشار این انحصاری جدید تغییر کرده باشد؛ از طرفی اگر این شوتر علمی-تخیلی به مدت طولانی در حال توسعه بوده باشد، عرضه‌ی آن در سال ۲۰۲۱ بعید به‌نظر نمی‌رسد.

متن توییت bogorad222 در تاریخ ۵ سپتامبر (۱۵ شهریور):

مطمئن نیستم که این اطلاعات جدید است یا قدیمی.

بازی Returnal در سال ۲۰۲۱ برای پلی‌استیشن ۵ منتشر می‌شود.

بازی Returnal و شایعه تاریخ انتشار در 2021

در‌هر‌صورت، تمام این اطلاعات در‌حد شایعه است و نباید به‌عنوان تاریخ انتشار قطعی در‌نظر‌گرفته شود و باید برای اعلام تاریخ انتشار رسمی از طرف سونی یا استودیو‌ی Housemarque منتظر ماند. نظر شما کاربران زومجی در مورد بازی Returnal چیست؟


منبع gamingbolt
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده