// جمعه, ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۲۱:۱۵

تایید قابلیت کنترل وسایل نقلیه AT-ST‌ در بازی Star Wars Battlefront

یکی از اخبار ناامید کننده‌ای که در ماه گذشته در رابطه با Star Wars: Battlefront منتشر شد، عدم کنترل کامل برروی AT-AT بود، حال خبری خوشحال کننده مبنی بر قابل کنترل بودن AT-ST‌ها در صفحه‌ی رسمی توئیتر Star Wars منتشر شده است. در ادامه با زومجی همراه باشید.

با آمدن فصل بهار و تابستان و  فرا رسیدن زمان برگزاری نمایشگاه‌های بزرگ بازی‌های رایانه‌ای در اقصی نقاط جهان، طبیعتا شاهد انتشار اخبار زیادی از بازی‌های مختلف هستیم. بازی Star Wars: Battlefront نیز از این قاعده مستثنی نیست، بعد از خبر نبود امکان هدف گیری با مگسک در بازی Star Wars: Battlefront، اکنون خبر خوشحال کننده‌ای برای طرفداران این بازی در صفحه‌ی توئیتر رسمی الکترونیک آرتز-جنگ ستارگان (EAStarWars) منتشر شده است. سازندگان با انتشار تصویری از یک AT-ST رسما تایید کرده‌اند که این وسایل قابل کنترل و بازی‌کردن خواهند بود. البته هنوز بازیکنان برروی AT-AT ها که بزرگتر از وسایل نقلیه‌ی AT-ST هستند، کنترل کاملی نخواهند داشت.

Star Wars Battlefront-at-st AT-ST ها قابل بازی خواهند بود

دایس، سازنده‌ی سری Battlefield اکنون برروی بازی جدیدی از Star Wars کار می‌کند. هرچند استودیوی سازنده این دو بازی یکی هستند اما به گفته‌ی دایس این استودیو قصد ندارد این دو بازی را شبیه به هم بسازد. در همین راستا این استودیو از شبیه‌نبودن سیستم تخریب پذیری بازی Star Wars: Battlefront نسبت به BattleField  پرده برداشت. در صورتی که از علاقمند به جنگ ستارگان هستید، خواندن مقاله همه چیز درباره‌ی بازی Star Wars: Battlefront خالی از لطف نخواهد بود.

بازی Star Wars: Battlefront در تاریخ ۱۷ نوامبر ۲۰۱۵ (۲۶ آبان ۱۳۹۴) برای پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن 4 و رایانه‌های شخصی ویندوزی منتشر خواهد شد. دایس تایید کرده است که Star Wars: Battlefront شامل ۱۲ نقشه حالت چندنفره خواهد بود.

منبع: Destructoid