// شنبه, ۸ شهریور ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۱۷

تاریخ انتشار Raji: An Ancient Epic برای کامپیوتر و کنسول های نسل هشتم مشخص شد

حساب کاربری بازی Raji: An Ancient Epic اعلام کرده است که این بازی در ۲۴ مهر ماه برای کامپیوتر، پلی‌استیشن 4 و ایکس‌باکس وان عرضه می‌شود.

در جریان آخرین قسمت از برنامه Indie World شرکت نینتندو بود که اعلام شد بازی مستقل Raji: An Ancient Epic در دسترس کاربران نینتندو سوییچ قرار گرفته است. Raji: An Ancient Epic روایت‌گر داستان دختری به نام راجی است که از سوی خدایان انتخاب شده تا سرزمین خود را از تهاجم شیاطین نجات دهد. از نظر محیطی هم بازی ماجراجویی Raji: An Ancient Epic محیط‌‌های باستانی هند را نشان می‌دهد.

طبق جدیدترین اخبار بازی، حساب کاربری توییتر Raji: An Ancient Epic اعلام کرده که این بازی در تاریخ ۲۴ مهر ماه (۱۵ اکتبر) برای سایر پلتفرم‌ها در دسترس قرار می‌گیرد. ازاین‌رو کاربران کامپیوتر، پلی ‌استیشن 4 و ایکس ‌باکس وان در تاریخ ذکر شده می‌توانند بازی Raji: An Ancient Epic را تجربه کنند که هم‌اکنون تنها در اختیار کاربران نینتندو سوییچ قرار دارد. 

Raji: An Ancient Epic درابتدا قرار بود توسط بخش توسعه بازی‌های ایندی اسکوئر انیکس با نام Square Enix Collective عرضه شود، اما بنابه‌دلایلی قرار داد آن‌ها به اتمام رسید و هم‌اکنون، Super.com وظیفه نشر بازی را برعهده دارد. در انتها مشخص شده که Raji: An Ancient Epic با قیمت ۲۴.۹۹ دلار به‌فروش می‌رسد. البته در حال حاضر این بازی با تخفیف و قیمت ۲۲.۴۹ دلار در فروشگاه eShop نینتندو به فروش می‌رسد.

راجی سوار بر طاووس در بازی Raji: An Ancient Epic


منبع Dualshockers
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده