نویسنده: علی گودرزی
// یکشنبه, ۲ شهریور ۱۳۹۹ ساعت ۰۵:۲۴

اولین تریلر بازی Suicide Squad: Kill The Justice League منتشر شد

در جریان پنل ویژه‌ی بازی سوساید اسکواد، استودیو راک‌استدی به‌طور رسمی از ساخته‌ی جدید خود رونمایی کرد.

برای طرفداران بتمن، سوپرمن، واندروومن و در کل، برای هواداران سری کامیک‌های دی‌سی یونیورس، رویداد DC Fandome حکم یکی از آن اتفاقات مهم و بی‌نهایت مورد انتظار امسال را دارد. رویدادی که در جریان آن بالاخره با جدیدترین قسمت از بازی‌های شخصیت بتمن آشنا شدیم و تریلر فیلم‌هایی مثل Justice League و The Batman هواداران قدیمی این کاراکترها را سیراب کردند.

رویداد DC Fandome اما همان اندازه‌ که برای کامیک‌بازها مهم است، برای گیمرها هم از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. در این رویداد ضمن معرفی بازی جدید بتمن که پس از حدود ۶ سال این اتفاق رخ داد، بالاخره با ساخته‌ی جدید استودیو راک استدی (RockSteady) روبه‌رو شدیم. استودیو راک‌استدی که طی سالیان اخیر، گیمرها را چشم‌به‌راه ساخته‌ی جدید خود گذاشته بود و هر سال با غیبت در E3، آن‌ها را ناامید می‌کرد.

تیم راک‌استدی در جریان آخرین اخبار بازی، با دست پر و اولین تریلر بازی Suicide Squad: Kill The Justice League به استقبال هواداران خود آمده است. اثری که چندی پیش و طی یک بمب خبری آن را در توئیتر معرفی کرد. داستان بازی در شهر متروپلیس جریان دارد و همان‌طور که از نام بازی هم پیداست، اعضای گروه جوخه‌ی انتحار (Suicide Squad) شخصیت‌های اصلی داستان این بازی خواهند بود. هارلی کوئین، کینگ شارک، کاپیتان بومرنگ و ددشات، شخصیت‌های اصلی داستان بازی هستند.

در جریان این تریلر، می‌بینیم که شهر متروپلیس به یک سرزمین پساآخرالزمانی‌مانند تبدیل شده که گویا این قضیه، در اثر نبرد سوپرمن و برینیاک ایجاده شکل گرفته است. موجودات جهش‌یافته در سراسر شهر حرکت می‌کنند و شاهد تخریب سازه‌های بزرگ و سقوط هلیکوپترها هستیم. در لحظه‌ی سقوط یک هلیکوپتر، سوپرمن سر و کله‌اش پیدا می‌شود و خلبان هلیکوپتر را نجات می‌دهد. در لحظه‌ای که تمامی اعضای تیم سوساید اسکواد مشغول تماشای سوپرمن هستند، این قهرمان دست‌نیافتنی خلبان نام‌برده را در عین ناباوری، به قتل می‌رساند!

کینگ شارک درحال ترکاندن بادکنک‌هایی با لوگوی ابرقهرمانان جاستیس لیگ

بازی سوساید اسکواد یک تجربه‌ی داستان‌محور است که گیمرها می‌توانند آن را به‌صورت کاملا آفلاین (تک نفره) یا چند نفره جلو ببرند. هیچ اجباری برای تجربه‌ی آنلاین اثر وجود ندارد

اینکه چرا سوپرمن چنین بلایی را سر خلبان آورد مشخص نیست؟ آیا اعضای تیم جاستیس‌لیگ به افرادی پلید تبدیل شده‌اند که حالا هدف تیم جوخه‌ی انتحار قرار گرفته‌اند؟ مشخص نیست. باید منتظر انتشار اطلاعات بیشتر بمانیم. لازم به‌ذکر است که داستان بازی در جهان «آرکام» جریان دارد و این دنیا را جلو خواهد برد. باتوجه‌به پایان بازی بتمن آرکام نایت، باید ببینیم که‌ آیا شوالیه‌ی تاریکی در این بازی حضور دارد و قرار است مورد هدف اعضای جوخه‌ی انتحار قرار بگیرد یا نه؟

از آنجایی که این نمایش صرفا یک تریلر سینمایی بود نمی‌توانیم پیرامون گیم‌پلی بازی صحبت زیادی بکنیم. طبق سخنان سفتون هیل، کارگردان خلاق اثر، گیم‌پلی بازی سوساید اسکواد ترکیب زد و خوردهای تن‌به‌تن سری آرکام و یک گان‌پلی عمیق، به‌شدت جذاب و جدید است. بازیکنان می‌توانند سوساید اسکواد را به‌صورت کاملا آفلاین تجربه کنند. گیمرها این توانایی را دارند که در هر لحظه‌ی دلخواه، بازی را با یکی از ۴ کاراکتر اصلی جوحه‌ی انتحار پیش ببرند. هر یک از این کاراکترها، سبک بازی کاملا تازه‌ای دارند و گیم‌پلی هر یک با دیگری تفاوت‌های بزرگی خواهد داشت. اگر بازی را آفلاین جلو می‌برید، هوش مصنوعی دیگر کاراکترها را کنترل می‌کند و اگر آنلاین بازی می‌کنید، دوستان شما کنترل یکی از اعضا را به‌دست خواهد گرفت. هیچ اجباری برای تجربه‌ی آفلاین/آنلاین بازی وجود نخواهد داشت و مختار هستید هر طور که دلتان می‌خواهد، مراحل بازی را به‌صورت تک‌نفره یا چند نفره جلو ببرید.

صورت سفید و قرمز هارلی کوئین در کنار دیگر اعضای جوخه انتحار در بازی جدید استودیو راک استدی

این تریلر، جلوه‌های گرافیکی نسل نهمی بازی را هم به‌تصویر می‌کشد و طراحی صورت بسیار دقیق و پرجزئیات کاراکترها، از جمله نقاط قوت گرافیک اثر است. بازی سوساید اسکواد، ساخته‌ی تیم راک‌استدی که تولید مجموعه‌ی ماندگار بتمن آرکام در کارنامه‌ی آن‌ها دیده می‌شود، در سال ۲۰۲۲ راهی پلتفرم‌های نسل ۹ (ایکس‌باکس سری ایکس، پلی‌استیشن 5) و پی سی خواهد شد. در ادامه توجه شما را به تریلر این اثر جلب می‌کنیم.

تماشا در یوتیوب


منبع زومجی
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده