// جمعه, ۳۱ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۵۵

تریلر جدید Marvel's Avengers سازمان شرور A.I.M را معرفی می‌کند

اسکوئر انیکس به‌تازگی تریلر جدیدی بازی Marvel's Avengers را منتشر کرده که گروه شرور A.I.M را به‌نمایش می‌گذارد.

تقریبا دو هفته دیگر بازی Marvel's Avengers در دسترس کاربران کامپیوتر، پلی ‌استیشن 4 و ایکس ‌باکس وان قرار می‌گیرد. همچنین کاربران هم‌اکنون در حال تجربه‌ی بتای بازی Marvel's Avengers هستند. این در حالی است که به‌تازگی اسکوئر انیکس (Square Enix)، ناشر بازی Marvel's Avengers، تریلر جدیدی را منتشر کرده است.

طبق جدیدترین اخبار بازی، تریلر منتشر شده گروه شرور Advanced Idea Mechanics یا به اختصار A.I.M را نشان می‌دهد. گروه A.I.M پس از اتفاقات A-Day و منحل شدن گروه انتقام جویان کار خود را آغاز می‌کند و به‌سرعت به یک شرکت برجسته در زمینه تکنولوژی تبدیل می‌شود. شان اسکیگ، کارگردان بازی اونجرز، در تریلر مورد نظر در مورد گروه A.I.M و نحوه درگیری آن‌ها با انتقام جویان صحبت می‌کند. همچنین دراین‌میان شاهد سایر اعضای استودیو سازنده در مورد این گروه هستیم.

اگر از طرفداران کمیک‌های اونجرز باشید، می‌دانید که سازمان A.I.M آن چیزی نیست که نشان می‌دهد و چه شخصی، رهبر آن است. بازی Marvel's Avengers در تاریخ ۱۴ شهریور ماه (چهار سپتامبر) عرضه می‌شود و نسخه نسل نهم آن هم پس از عرضه کنسول‌های نسل بعد، در دسترس قرار می‌گیرد. در ادامه می‌توانید تریلر معرفی گروه شرور A.I.M را در زومجی تماشا کنید و نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

دانلود ویدیو از آپارات


منبع Gamingbolt
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده