نویسنده: علی گودرزی
// دوشنبه, ۲۷ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۴۵

محتوای چند نفره و رایگان Ghost of Tsushima با انتشار یک تریلر معرفی شد

Ghost of Tsushima: Legends پائیز امسال به‌صورت کاملا رایگان در دسترس دارندگان بازی قرار خواهد گرفت. محتوایی که حال‌وهوای افسانه‌های تاریخ ژاپن را دارد و بازیکنان را در گروه‌های ۴ نفره به نبرد می‌فرستد.

تمرکز بالای آثار انحصاری پلتفرم نسل هشتمی سونی روی ارائه‌ی محتویاتی کاملا داستان‌محور، از جمله دلایلی است که گیمرها نسبت به ساخته‌های انحصاری پلی استیشن، علاقه‌ی زیادی نشان می‌دهند. گوست آو سوشیما (Ghost of Tsushima) ساخته‌ی جدید استودیو ساکرپانچ هم یکی دیگر از همین بازی‌ها بود که با تکیه‌ی کامل روی ارائه‌ی محتویات داستان‌محور، تولید و عرضه‌ شد.

ظرفیت و پویایی بالای سیستم مبارزات گوست در کنار جهان به‌شدت عمیق و متنوع آن، کاری کرد تا گیمرها هر چند وقت یک بار از خود سوال کنند که وجود یک حالت چند نفره‌ی رقابتی در این بازی، چقدر جالب می‌توانست بشود. امروز اما در جریان آخرین اخبار بازی، استودیوی ساکرپانچ به‌شکلی کاملا ناگهانی و دور از انتظار، محتوای چند نفره‌ی گوست آو سوشیما را با پخش یک تریلر، معرفی کرد.

نمایش ۴ کلاس مختلف قابل بازی در بخش چند نفره گوست

این محتوای آنلاین، Ghost of Tsushima: Legends نام دارد و پاییز امسال به‌ صورت عمومی و کاملا رایگان، در دسترس دارندگان بازی قرار خواهد گرفت. در جریان این مود تازه از بازی، گیمرها به جهان ماورایی و موازی با سرزمین سوشیما، منتقل می‌شوند. جایی که افسانه‌های فانتزی ژاپن بر آن حکم‌رانی می‌کنند. گیمرها این حالت را می‌توانند در ۴ کلاس سامورایی، اسسین (Assassin)، هانتر و رونین (Ronin) پیش ببرند. هر یک از این کلاس‌ها، ویژگی‌ها خاص خودش را دارد و گیمرها ضمن بهره‌گیری از فنون مبارزاتی که در جریان خط داستان گوست در اختیار داشتند، به یک سری تکنیک جادویی نیز در این بخش آنلاین، دسترسی خواهند داشت.

طبق اعلامیه‌ی تیم تولید بازی، بازیکنان این حالت را می‌توانند در گروه‌های ۲ نفره پیش ببرند و در ماموریت‌های داستانی آن شرکت کنند. حداکثر تعداد بازیکنانی می‌توانند در این حالت شرکت کنند، ۴ نفر است. ماموریت‌های داستانی، مبارزات بقامحور دربرابر دسته‌های پرتعداد از دشمنان و بخش Raid (که پس از حالت Legends به بازی می‌آید و احتمالا حالت رقابتی این مود باشد) از جمله محتویات گوست آو سوشیما: لجندز است.

طبق اعلامیه‌ی رسمی ساکرپانچ، رایگان بودن این حالت به‌نشانه‌ی تشکر و احترام تیم ساکرپانچ نسبت به اشتیاق گیمرها و علاقه‌ی آن‌ها به گوست آو سوشیما بوده است! گیمرها برای تجربه‌ی این حالت باید اشتراک پلی استیشن پلاس داشته باشند. حضور موجودات فانتزی (اونی/یوکای) که از افسانه‌های سرزمین ژاپن ریشه می‌گیرند، از جمله دیگر نکات جالب این محتوا است. اگر گوست را تجربه‌ کرده باشید احتمالا در جریان ماموریت‌های Mythic Tales با روایت شدن افسانه‌های مختلف از شخص «موسیقی‌دان» قرار گرفته‌اید. افسانه‌هایی که توسط جین ساکای دنبال می‌شدند و روندی کاملا باورپذیر و واقع‌گرا داشتند. این حالت آنلاین حالا آن افسانه‌ها را به متن گیم‌پلی تبدیل می‌کند و یک روح کاملا تازه را به کالبد گوست می‌دمد. حالت Legends در تاریخی نامشخص از پاییز امسال، راهی گوست آو سوشیما خواهد شد.

طبق اعلامیه‌ی ساکرپانچ، به‌زودی اطلاعات بیشتری از این حالت در دسترس علاقه‌مندان قرار خواهد گرفت. در ادامه از شما دعوت می‌کنیم که تریلر معرفی این بخش تازه را تماشا کنید. گوست آو سوشیما هم‌اکنون برای پلی استیشن 4 در دسترس است.

دانلود از آپارات


اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده