نویسنده: افشین پیروزی
// دوشنبه, ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۰۹

تریلر بخش آلتیمیت تیم فیفا ۲۱ منتشر شد

الکترونیک آرتز در جدیدترین اطلاعات مرتبط با فیفا ۲۱، تریلر بخش آلتیمیت تیم آن را منتشر کرد. همراه زومجی باشید.

الکترونیک آرتز به مرور در حال ارائه اطلاعاتی از بازی فیفا ۲۱ است و در این راستا، اخیرا تریلر بخش آلتیمیت تیم بازی و جزییاتی از آن ارائه شده است. EA، آلتیمیت تیم فیفا ۲۱ را اجتماعی‌ترین تجربه این بخش تا امروز خطاب کرده و همچنین در تریلر و جزییات ارائه‌شده، تاکید زیادی هم روی گزینه‌های شخصی‌سازی متنوع شده است. در ادامه می‌توانید تریلر این بخش را تماشا کنید تا بعد هم مروری بر ویژگی‌های آن داشته باشیم:

دانلود ویدیو از آپارات

یکی از ویژگی‌های آلتیمیت تیم فیفا ۲۱ که قبلا هم اشاره جزئی به آن شده بود، حالت Co-Op بازی است؛ حالتی که در آن می‌توانید با یکی از دوستان‌تان بازی را در حالت‌های مختلفی مثل دیویژن رایولز یا اسکواد بتل تجربه کنید. شخصی که میزبان (Host) باشد، می‌تواند انتخاب کند که با تیم کدام یک از دو بازیکن بازی کنید و در نتیجه، اگر مثلا دوست شما تیم بهتری دارد، می‌توانید بازی را با تیم او تجربه کنید. همچنین در حالت Co-Op، امکان انجام آبجکتیو‌های مشترک و کسب جوایز مرتبط با آن‌ها هم فراهم شده است. 

ویژگی بعدی که در تریلر به آن اشاره شد، توجه بیش‌تر به عملکرد بازیکنان در دنیای واقعی فوتبال و اعطای کارت‌های مخصوص به آن‌ها با توجه به این عملکرد است؛ برای مثال اگر بازیکنی از روی ضربه آزاد گل بزند و کارت ویژه‌ای در آن هفته دریافت کند، قدرت ضربه آزاد وی افزایش ویژه‌ای پیدا خواهد کرد تا این اتفاق را پررنگ کند و مثل سال‌های پیش، شاهد یک بهبود کلی نخواهیم بود. مورد بعدی، اضافه شدن یک سری رویداد است که در آن‌ها، می‌توانید با انتخاب یکی از دو تیم موجود در آن رویداد، به نوعی با تمام بازیکنانی که در سراسر جهان آن تیم را انتخاب کرده‌اند، برای کسب جوایز مشترک تلاش کنید. 

تمام آیکان های بازی فیفا ۲۱

امسال در فیفا ۲۱، تعداد آیکان‌های بازی به عدد ۱۰۰ رسیده و شاهد ۱۱ آیکان جدید از جمله اریک کانتونا، ساموئل اتوئو، نمانیا ویدیچ، پوشکاش، ژاوی، لام، پیتر چک، اشلی کول، فرناندو تورس، شواینشتایگر و داور شوکر هستیم. نکات پایانی ارائه‌شده، حذف کارت‌های فیتنس از بازی، امکان تعیین‌سطح اولیه دیویژن رایولز با شرکت در مسابقات اسکواد بتل، مسابقات دوستانه‌ای که به مرور زمان با حالت‌های جدید به‌روز می‌شوند و همچنین گزینه‌های شخصی‌سازی بیش‌تر برای استادیوم هستند؛ به طوریکه شما می‌توانید ورزشگاه اختصاصی خودتان را داشته باشید و به مرور زمان با گزینه‌های مختلفی که بازی در اختیارتان قرار می‌دهد، آن را شخصی‌سازی کنید. 

نظرات خود را در مورد اطلاعات ارائه‌شده از بخش آلتیمیت تیم بازی با زومجی به اشتراک بگذارید؛ جزییات مفصل‌تر این بخش را به‌زودی در زومجی خواهید خواند.


منبع Dualshockers
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده