نویسنده: میلاد فاطمی
// پنجشنبه, ۲ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۲۱:۵۳

بازی Tetris Effect Connected برای ایکس باکس معرفی شد

در طول مراسم رونمایی بازی‌های ایکس باکس سری ایکس، بازی Tetris Effect Connected با انتشار تریلری برای اکوسیستم ایکس باکس معرفی شد.

سری بازی‌های تتریس همواره یکی از محبوب‌ترین و قدیمی‌ترین بازی‌های ویدیویی به‌حساب می‌آید. اگر زومجی را دنبال کرده باشید، احتمالا اطلاع دارید که در سال ۲۰۱۸ بازی Tetris Effect به‌صورت رسمی برای پلی استیشن 4 و پی سی روانه بازار شد.

حال اما در تازه‌ترین اخبار بازی، مایکروسافت در طول رویداد معرفی بازی‌های ایکس‌اکس سری ایکس با انتشار تریلری خبر عرضه بازی Tetris Effect Connected را تایید کرد. درحالیکه باتوجه به اطلاعات منتشر شده این بازی درواقع یک نسخه پورت شده از تتریس افکت نیز به‌حساب می‌آید، اما شاهد ویژگی‌های جدید ازجمله حال چندنفره نیز هستیم.

طبق برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته شده Tetris Effect Connected تعطیلات سال میلادی در دسترس علاقه‌مندان قرار می‌گیرد. از ویژگی‌های بارز این بازی می‌توان به پشتیبانی از قابلیت Smart Delivery و کراس‌پلی بین اکوسیستم مایکروسافت (ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس و پی سی) اشاره کرد. در ادامه شما ار به تماشای تریلر معرفی این بازی دعوت می‌کنم.

دانلود ویدیو از آپارات

درصورتی که یکی از بازی‌های تتریس را تجربه کرده‌اید لطفا نظرات خود درخصوص Tetris Effect Connected را با ما نیز به اشتراک بگذارید.


منبع venturebeat
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده