// چهار شنبه, ۱۸ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۰۰

Battletoads در یک وب‌سایت رده‌ بندی سنی رویت شد؛ بازی احتمالا به‌زودی منتشر می‌شود

بازی Battletoads توسط Gematsu در یک وبسایت درجه بندی سنی برزیلی دیده شده است که ممکن است بیانگر نزدیک شدن زمان انتشار این بازی باشد.

بازی Battletoads را می‌توان یکی از بازی‌های مورد انتظار برای هواداران بازی‌های Beat em Up دانست. بازی Battletoads در سال ۱۹۹۱ برای نخستین بار عرضه شد و مایکروسافت برای اولین‌بار در جریان کنفرانس مطبوعاتی خود در مراسم E3 2018 به‌صورت رسمی از ریبوت بازی Battletoads رونمایی کرد. با شروع کنفرانس مطبوعاتی ایکس‌باکس در جریان E3 2019، پس از گذشت یک سال مایکروسافت این بازی را دوباره برای پلتفرم‌های خود تایید کرد و با یک تریلر جدید گیمرها را با فضای این بازی فانتزی، دو بعدی، اکشن و ماجراجویی آشنا کرد. این بازی برخلاف سال‌های گذشته، توسط تیم DLaLa Studios به‌جای استودیو Rare در حال توسعه است.

به گزارش Gematsu، بازی بتل تودز دیروز یعنی ۱۷ تیر ماه برای هر دو پلتفرم ایکس‌باکس وان و پی سی درجه بندی سنی شده است. پس از معرفی بازی Battletoads در مراسم E3 2018 اطلاعات چندان زیادی درباره‌ی این بازی منتشر نشده است و زمانبندی تاریخ انتشار اولیه‌ی آن که برای سال ۲۰۱۹ تعیین شده بود، نیز مشخصا تغییر یافته است. اگرچه ما هنوز از تاریخ انتشار رسمی اطلاعی نداریم، اما درجه بندی سنی این وبسایت برزیلی نشان می‌دهد که ممکن است شاهد انتشار این بازی در سال ۲۰۲۰ باشیم.

معمولاً بازی هایی که درجه‌بندی سنی دریافت می‌کنند، نزدیک به زمان انتشار هستند، اگرچه همیشه اینگونه نیست. این بازی در تاریخی نامشخص راهی ایکس‌باکس وان و پی سی خواهد شد.


اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده