// پنجشنبه, ۵ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۰۵

Hitman 3 تجربه‌ای جدی و تاریک خواهد بود

استودیو آی‌اُ اینتراکتیو دقایقی پیش اطلاعاتی جدید از Hitman 3 ارائه کرد که محوریت اصلی آن‌ها، سیاست انتشار بازی و همینطور حال و هوای آن بود. 

چندی پیش در جریان رویداد رونمایی از پلی ‌استیشن 5، بازی Hitman 3 با انتشار یک لوگو و تریلر رسما تایید شد و همان‌طور که از قبل هم برنامه‌ریزی شده بود، سازندگان این بازی در استودیو IO Interactive، امروز در جریان یک استریم زنده اطلاعات جدیدی از آن به اشتراک گذاشتند. 

درحالی‌که اطلاعات خیلی زیادی از جزییات بازی ارائه نشد، ولی سازندگان اعلام کردند که هیتمن ۳ قرار است در مجموع تجربه‌ای با حال و هوای جدی و تاریک باشد. بازی در روز اول انتشار، شامل ۶ محیط مختلف خواهد بود و حتی بازیکنانی که دو نسخه قبلی را خریداری کرده باشند، می‌توانند تمام محتویات و مراحل آن‌ها را به نسخه سوم منتقل کنند و در قالب یک پکیج کامل به تمام آن‌ها دسترسی داشته باشد. اولین مرحله هیتمن ۳ در دبی جریان خواهد داشت و بازیکنان در این مرحله می‌توانند از ساختمان‌های مختلفی بالا بروند و از این روش به‌عنوان یک تاکتیک برای تمام کردن مرحله استفاده کنند. 

IO Interactive همچنین اعلام کرد که برخلاف دو نسخه قبلی، خودش وظیفه انتشار نسخه سوم را برعهده گرفته است. به‌طور دقیق‌تر این استودیو هم وظیفه ساخت و هم انتشار بازی را خودش انجام خواهد داد. درنهایت تصویری از صداپیشه‌های بازی هم منتشر شد که در ادامه می‌توانید آن را مشاهده کنید:

تصویر شخصیت های بازی Hitman 3 به همراه نام صداپیشگان


منبع VG247
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده