// دوشنبه, ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۰۰

بازی Delores: A Thimbleweed Park Mini-Adventure را به رایگان دریافت کنید

بازی Delores: A Thimbleweed Park Mini-Adventure را به صورت رایگان روی فروشگاه استیم و اپیک گیمز دانلود کنید.

بازی Thimbleweed Park ابتدا در سال ۲۰۱۷ با الهام از سریال‎‌های معروف Twin Peaks ،The X-Files و True Detective برای پلتفرم‌های ایکس ‌باکس وان، پلی ‌استیشن 4 و  پی سی، نینتندو سوییچ، آیفون و اندروید منتشر شد و توانست نظر مثبت منتقدان را به خود جلب کند. این بازی با گرافیک سبک قدیمی و پیکسلی، ۵ شخصیت قابل بازی داشت و در این بازی شما وظیفه‌ی حل کردن یک ماجرای قتل را برعهده داشتید.

 بازی Delores: A Thimbleweed Park Mini-Adventure یک بازی در سبک ماجراجویی کلاسیک است که توسط سازنده‌‌ی بازی‌ Maniac Mansion یعنی ران گیلبرت ساخته شده است و کاربران در این بازی با کلیک کردن روی محیط، بازی را پیش می‌برند. شخصیت اصلی ما Delores به خانه بازگشته است و به عنوان عکاس برای نیکل نیوز کار می‌کند. Thimbleweed Park در سالی که او در آنجا نبوده است در ظاهر اصلاً تغییر نکرده است اما ماجراهای بیشتری در انتظار دلورس است.

اگر این بازی نظر شما را جلب کرده است، هم اکنون شما می‌توانید این بازی را به صورت رایگان در استیم و اپیک گیمز استور دریافت کنید. برای دریافت این بازی روی استیم می‌توانید از طریق این لینک و دریافت روی ایپیک گیمز از طریق این لینک اقدام کنید.


اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده