نویسنده: حسین صدری
// دوشنبه, ۱۱ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۲۰

بازی Grand Theft Auto VI در رزومه‌ یک صداپیشه مشاهده شد

نام بازی GTA VI در رزومه‌ی یک صداپیشه مشاهده شده است؛ بازیگری که طبق گفته‌هایش نمی‌تواند درباره‌ی این پروژه صحبت کند.

حالا که دن هاوزر شرکت راک استار (Rockstar) را ترک کرده، اوضاع برای این شرکت کمی متفاوت شده است. سوالات بسیاری درباره‌ی آینده‌ی این شرکت و اینکه از این پس چه تصمیماتی در خصوص ارائه‌ی بازی‌هایشان خواهند گرفت به‌وجود آمده است. البته طبق بیانیه‌های شرکت مادر یعنی تیک-تو (Take-Two)، اوضاع در راک استار به‌خوبی پیش می‌رود و جای هیچ نگرانی‌ای وجود ندارد. می‌توان حدس زد که قدم بعدی برای این شرکت، انتشار بازی جی تی ای 6 یا همان بازی Grand Theft Auto VI باشد؛ بازی‌ای که تاکنون شایعه‌های بسیار زیادی درباره‌ی آن مطرح شده اما هنوز هم به‌نظر نمی‌رسد معرفی یا عرضه‌اش در آینده‌ی نزدیکی اتفاق بیفتد.

طبق شواهد، این بازی در حال حاضر مراحل تولید را طی می‌کند. به‌تازگی نام بازی GTA 6 در رزومه‌ی بازیگری به نام جورج کانزیو دیده شده است. رزومه‌ی او را می‌توانید در وبسایت شخصی‌ خود مشاهده کنید. به‌نظر می‌رسد نقشی که او در این بازی صداپیشگی‌اش را انجام داده، با نام «مکزیکی» (The Mexican) شناخته می‌شود و کار ضبط صدای این شخصیت در سال ۲۰۱۸ به پایان رسیده است. پس اگر این اطلاعات صحیح باشد، بازی مدت‌زمان زیادی است که پروسه‌ی تولید را طی می‌کند. معمولا کارهای مربوط‌به ضبط صدا و بازیگری، چیزی نیست که در اوایل بخش‌های تولید یک بازی انجام شود؛ معمولا وقتی بازی‌ها به چنین مرحله‌ای می‌رسند، نقش‌ها، شخصیت‌ها، مدل‌ها و میزان مهمی از محتوای بازی تولید و نهایی شده است.

به‌طرز جالبی کانزیو هنوز نام بازی GTA 6 را از رزومه‌ی خود حذف نکرده است اما درصورتی که چنین اتفاقی رخ داد، می‌توانید در ادامه، تصویری از آن را در وضعیتی که قرار داشت مشاهده کنید:

GTA VI / جی تی ای ۶

او همچنین پس از انتشار رزومه‌اش بارها در فضاهایی همچون توییتر، با سوالات متعدد طرفداران درباره‌ی بازی جی تی ای مواجه شد اما از پاسخ دادن در این زمینه امتناع کرد چون طبق گفته‌اش به‌خاطر «مقررات قرار دادش» نمی‌تواند درباره‌ی برخی پروژه‌های خاص صحبتی کند.

دوستان عزیز،

درحالی که همه‌ی پیام‌هایتان را می‌خوانم، لطفا درک کنید که به‌خاطر برخی از مقررات قراردادی، گاهی اوقات نمی‌توانم درباره‌ی برخی پروژه‌های خاص صحبتی بکنم. لطفا تصور نکنید پیام‌هایتان را نمی‌بینم یا اینکه به آن‌ها بی‌توجه هستم. تک‌تک شما برای من محترم و باارزش هستید.

نام بازی GTA 6 همچنین حدود یک سال پیش در رزومه‌ی یکی دیگر از کارمندان راک استار هم دیده شده بود. در همین حین، نسخه‌ی قبلی از این سری یعنی بازی جی تی ای 5 (بازی Grand Theft Auto 5) درحال‌حاضر همچنان با سرعت فروشش را ادامه می‌دهد؛ بازی GTA V همچنان با بیش از ۱۲۰ میلیون نسخه فروش، مشغول جابه‌جا کردن مجدد رکوردها است.

نظر شما کاربران زومجی درباره‌ی این اتفاق چیست؟ به‌نظر شما این مسئله نشانه‌ای برای معرفی نزدیک بازی GTA VI است؟


منبع Gamingbolt
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده